Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba

Afrodiziakální balíček
Balíček pro oba

Večer, víno, horká vana plná pěny. Čím to ještě okořenit? Hodila by se nějaká afrodiziaka, která dokáží celý prožitek ještě více umocnit. Celý popis
Objednejte do 16:00 a doručíme ve streda 28.3.
Prihláste sa a získajte lepšiu cenu
Našim verným zákazníkom dávame lepšie ceny.
Prihlásiť sa
Prečo si nespríjemniť celý večer trochou experimentovanie a vášnivých chvíľ? Pre tých, čo hľadajú niečo nové, alebo ich vzťah zaznamenal mierny úbytok libida , máme riešenie. Niet za čo sa hanbiť, stáva sa to dnes              a denne. Stres v práci, vysoké vyťaženie , málo času, alebo pribúdajúci vek. To všetko sú faktory, ktoré môžu ovplyvniť naše libido, sexuálnej kondícii , ale aj dobrú náladu, ktorá je k sexu tak trochu potreba. žiadny              strach, všetko ide vyriešiť.
Ako sme hovorili, máme pre Vás s partnerom alebo partnerkou skvelé a efektívne riešenie - Balíček afrodiziak . Je stavaný tak, aby fungoval ako dlhodobo, tak aj v prípade náhlej potreby.
Čo v balíčku nájdeme?
  • Kotvičník zemný je veľmi obľúbenou bylinkou po celom svete . Zvolili sme pre Vás extraktovou formu s 90% obsahom saponínov . Tieto látky sú priamo zodpovedné za tvorbu pohlavných hormónov. Tým narastá ako vitalita, tak i libido.
  • Maca peruánska je jednou z mála rastlín, ktoré dokážu rásť vo výške niekoľkých tisíc metrov nad morom. Obsahuje zvláštne látky, ktoré podobne ako u Kotvičníku, zvyšujú množstvo pohlavných hormónov. Pôsobí aj ako adaptogén .                      Vďaka tomu stabilizuje mnoho telesných procesov.
  • Ašvaganda je veľmi dobre známa bylinka nielen v Indii. Je zodpovedná za nárast vitality, ale aj odbúranie psychického stresu, čo prináša istú pohodu, ktorá nám často chýba. Pôsobí tak nepriamo aj na libido.
  • Krpčiarka šípolistá je ďalším dielom našej skladačky. Táto bylinka prostopašného capa, ako jej prezývajú, dokáže pôsobiť na naše libido. Ako už alternatívny názov napovedá, jedná sa o účinné afrodiziakum, ktoré nesklame.
Veríme, že skladba týchto afrodiziak poteší každého . Hodí sa ako pre ľudí, ktorí túžia po niečom novom, tak i pre tých, ktorí majú problémy s libidom a podobnými.