Sortiment

Ašvaganda
Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v kapsuliach

Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v kapsuliach
Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v kapsuliach
Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v kapsuliach
Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v kapsuliach
Vyskúšajte extrakt z koreňa Ašvagandy, ktorý pôsobí podobne ako Ženšen. Nabije Vás novou energiou, poradí si so stresom a posilní Vašu imunitu. A ako bonus po nej budete mať väčšiu chuť na posteľové radovánky. Taká je exotická Ašvaganda. Celý popis
  = 40kap.        
  = 660 mg        
  = / dávka

Hlavné prednosti

  • Pôsobí proti únave
  • Stimuluje imunitný systém
  • Zlepšuje koncentráciu

Zoznámenie s rastlinou Ašvaganda

Exotická rastlina Ašvaganda má podobné účinky ako Ženšen a našli by sme ju v suchých oblastiach Indie a Afriky. Využívajú ju tradičný liečitelia zaoberajúci sa Ayurvedou, ktorí si cenia najmä koreňa rastliny. Ašvaganda tvoria ker s výškou 50 až 200 cm a obľúbili si ju vyznávači tantrických rituálov. O tejto rastline sa zmieňujú už staré indické spisy, ktoré o nej hovorí ako o životudárnom prostriedku a toniku.

Zloženie Ašvagandy

Ašvaganda s prezývkou "Indický Ženšen" obsahuje množstvo látok, ako sú minerály, aminokyseliny alebo alkaloidy so sedatívnymi účinkami. V extrakte sa nachádza 2.5% alkaloidu withanolidu so silou Ženšenu.

Účinky Ašvagandy

Ašvaganda zvyšuje chuť na milostné hry a udržuje Vás v mladistvej kondícii. Zatočí s nadmierou stresu a zvýši Vašu koncentráciu a pamäť, čo oceníte počas pracovnej doby alebo pri štúdiu. Okrem toho koreň Ašvagandy

  • stimuluje organizmus a imunitný systém
  • obnovuje fyzickú a psychickú vitalitu
  • harmonizuje činnosť reprodukčného systému
  • potláča únavu a dodáva energiu
  • prečisťuje telo a posilňuje ho

Vedľajšie účinky Ašvagandy

Extrakt z koreňa Ašvagandy by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy a deti do 6 rokov veku. Nevhodný je tiež pre osoby s nízkym krvným tlakom. Ak ste chorí alebo sa s niečím liečite, poraďte sa o Ašvagandě so svojím ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie Ašvagandy

Každý deň doprajte svojmu telu 1 kapsulu s extraktom z koreňa Ašvagandy.

Spôsob použitia Ašvagandy

Kapsulu zapite 200 – 300 ml vody alebo oddeľte časti kapsule od seba, prášok rozmiešajte v pohári s vodou a vypite, poprípade ho primiešajte do jedla.

Vhodné kombinácie

Vedeli ste o tom, že Ašvaganda sa skvele doplňuje s ďalšími rastlinami? S Ašvagandou môžete súčasne užívať Ženšen pravý, Macu peruánsku alebo Guaranu.

Krajina pôvodu

Skvelý tip     

Tady tip

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.