Sortiment

Ašvaganda
Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v prášku

Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v prášku
Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v prášku
Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v prášku
Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v prášku
Extrakt z koreňa Ašvagandy má podobné účinky ako Ženšen. Dodá Vám novú energiu, zmierni psychické vypätie a pomôže Vám v boji proti chorobám. A navyše vo Vás prebudí životodarnú a sexuálnu silu - čo viac si od čisto prírodného produktu priať? Celý popis
  = 20g        
  = / dávka

Hlavné prednosti

  • Pôsobí proti únave
  • Stimuluje imunitný systém
  • Zlepšuje koncentráciu

Zoznámenie s rastlinou Ašvaganda

Rastlina Ašvaganda si vyslúžila prezývku "Indický Ženšen" a má svoje nezastupiteľné miesto v Ajurvede a v tantrických rituáloch. Mimoriadne sa jej darí v suchých oblastiach Indie a Afriky. Táto bylina tvorí ker vysoký 50 až 200 cm a na liečebné účely sa využíva najmä jej koreň. Zmienku o Ašvagande nájdeme v starých indických spisoch, kde je oslavovaná ako životodarný prostriedok a tonikum.

Zloženie Ašvagandy

Extrakt z koreňa Ašvagandy obsahuje minerály, aminokyseliny a širokú škálu alkaloidov, ktoré pôsobia prevažne sedatívne. Najvýznamnejšie je alkaloid withanolid, ktorého sila sa vyrovná látkam v Ženšenu.

Účinky Ašvagandy

Ašvaganda je pomyselnou bylinou mladosti, ktorá pôsobí stimulačne na organizmus a pomáha mu vyrovnať sa so stresovým vypätím. Navracia fyzickú a psychickú vitalitu a podporuje imunitný systém. Ďalej koreň Ašvagandy

  • zvyšuje koncentráciu a chuť na sex
  • pomáha k normálnej činnosti reprodukčného systému
  • zaháňa pocit únavy
  • zlepšuje pamäť a stimuluje funkcie mozgu
  • dodáva organizmu energiu a prečisťuje ho

Vedľajšie účinky Ašvagandy

Extrakt z koreňa Ašvagandy nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti do 6 rokov veku a pre osoby s nízkym krvným tlakom. Ľudia s akoukoľvek chorobou by mali skonzultovať užívanie Ašvagandy so svojím ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie Ašvagandy

Zaujala Vás Ašvaganda a chcete zistiť, ako účinkuje? Doprajte si denne 0,5 - 1 gram prášku (čo sú 1 - 2 odmerky).

Spôsob použitia Ašvagandy

Presne odmeranú dávku Ašvagandy nasypte do pohára s vodou, rozmiešajte a vypite.

Vhodné kombinácie

S Ašvagandou môžete užívať aj ďalšie doplnky z Ženšenu pravého, Macy peruánskej a Guarany, lebo sa tieto rastliny s Ašvagandou dobre kombinujú a silnejšie účinkujú.

Krajina pôvodu

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.