Sortiment

Maximalizácia pracovnej výkonnosti
Darčekový balíček

Maximalizácia pracovnej výkonnosti - Darčekový balíček
Maximalizácia pracovnej výkonnosti - Darčekový balíček
Produkty, ktoré naštartujú Váš mozog, nástroje a praktické tipy, ktoré zefektívnia vašu prácu na maximum! Celý popis
  = 1ks        
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Hlavné prednosti

  • Dodáva energiu
  • Podporuje mozgovú činnosť
  • Zlepšuje pamäť a sústredenie

Kto z nás balíček zostavil

Balíček zostavil na základe svojich 10 ročných skúseností Honza Mejsnar, ktorý vedie naše oddelenie online marketingu. Honza sa špecializuje na PPC reklamu a SEO optimalizáciu stránok. Stretávate sa s ním zakaždým, keď klikáte na akýkoľvek odkaz na Seznam.cz, alebo Google.cz, ktorý Vás privedie na náš e-shop.

Produkty v balíčku

V balíčku nájdeme dohromady 3 produkty, a to Maté - Drvené listy, Guarana s 22% kofeínom v kapsuliach, Extrakt ženšenu s 80% ginsenoidov. Každý z produktov má v balíčku svoj účel, ktorý sa dočítame v manuáli, ktorá je súčasťou balíčka.

Stručný obsah manuálu

V manuáli sa Vám Honza pokúsi odovzdať čo najviac praktických informácií, ktoré za svoju kariéru nazbieral. Honza je veľký pedant, čo sa týka efektivity práce. Má rád, keď práca ide od ruky a sú za ním vidieť výsledky. Práca ho potom o to viac baví a motivuje.

V manuáli ďalej Honza popisuje, ako vyzerá jeho pracovný deň, ako si ho plánuje a aké rutiny robí každý týždeň. Súčasťou je tiež zoznam jeho najobľúbenejších nástrojov, ktoré aktuálne používa. Za tie roky mu prešlo rukami takmer 100 rôznych nástrojov a aplikácií (snáď to spočítal dobre), z ktorých aktuálne používa iba pár a ktoré môžu pomôcť aj Vám.

Tiež sa dozvieme, že základom v dnešnej dobe je neustále vzdelávanie. Rovnako dôležité ale je vedieť, kde čerpať informácie a ako sa vzdelávať, aby sme v dnešnej rýchlo sa rozvíjajúcej dobe boli stále vedomostne tam, kde potrebujeme byť.