Pre chladnejšie dni
Balíček zdravia

Pre chladnejšie dni - Balíček zdravia
Pre chladnejšie dni - Balíček zdravia
Pre chladnejšie dni - Balíček zdravia
Stretávate sa každý rok s prechladnutím a chrípkou? Prichádzame Vám na pomoc: ako prevencia a rýchla pomoc poslúži Balíček zdravia pre chladnejšie dni, ktorý obsahuje byliny a plody stimulujúci Váš imunitný systém. Vyskúšajte ho aj Vy! Celý popis
  = 1ks        
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Vhodné pre

 • Zníženú imunitu

Nie je nad to pripraviť sa na jesenné a zimné nevľúdne počasie. Majte po ruke rýchlu pomoc, ktorá je zároveň skvelou prevenciou – práve teraz Vám prinášame Balíček zdravia - Pre chladnejšie dni. Obsahuje bylinky a plody proti sezónnym chorobám a nachladnutiu, takže Vás čoskoro postaví na nohy. Posilňuje prírodnou cestou Vašu imunitu a poradí si so zákernými vírusy. Prečkajte chladné obdobie v teplom oblečení a s bylinkami, vďaka ktorým sa nemusíte báť nádchy, kašľa, virózy ani chrípky!

Čo Balíček zdravia - Pre chladnejšie dni obsahuje?

Právenka metlinatá - Extrakt

Právenka metlinatá je liečivou bylinou s pozitívnymi účinkami na imunitný systém. Pomôže Vám v boji proti infekciám horných dýchacích ciest aj proti chrípke. Nie nadarmo je považovaná za širokospektrálne prírodné antibiotikum.

Echinacea purpurea

Bylina Echinacea purpurea s českým názvom Echinacea purpurová pôsobí dezinfekčne a antisepticky a jej silice uľahčujú vykašliavanie. Polysacharidy v Trapatce stimulujú obranyschopnosť organizmu a uľavujú pri chrípke, prechladnutí a kašli.

Citrónová tráva

Tropická Citrónová tráva má liečivé účinky, za ktoré vďačí flavonoidom, antioxidantom a vitamínom. Domorodí obyvatelia ju používajú pri chrípke a prechladnutí, pretože aktivuje imunitný systém. Veľmi obľúbená je horúca kúpeľ z Citrónové trávy.

Acerola - Extrakt

Strom Acerola plodí plody s vysokým zastúpením čistého vitamínu C. Od pradávna sa kyslé plody používajú na liečbu kašľa a prechladnutia. Zvyšujú obranyschopnosť organizmu a odstraňujú jesennú únavu.

Acai - Extrakt

Tropická palma Acai dáva ľudstvu plody bohaté na komplexnú skladbu vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín so stimulačným efektom na Vaše telo. Aktivuje a zvyšuje počet bielych krviniek, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou imunitného systému.

Balíček zdravia - Pre chladnejšie dni obsahuje byliny a plody, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a zosilňujú svoje účinky. Zverte sa do rúk Právenky, Echinacei, Citrónové trávy, Aceroly a Acai a spoznajte ich blahodarný prínos pre Vaše zdravie!

PODOBNEJ TOVAR

Zdravie a vitalita - Darčekový balíček

Zdravie a vitalitaDarčekový balíček

 • Pomáha s nedostatkom vitality
 • Povzbudzuje imunitný systém
 • Darčekové balenie
Už len 4ks
Novinka
46,00 €
/ 1ks
Skladom
Pre babičku a dedka - Darčekový balíček

Pre babičku a dedkaDarčekový balíček

 • Darčekové balenie
 • Podporuje imunitný systém
 • Pohodlné dávkovanie
Už len 3ks
24,00 €
/ 1ks
Skladom
Pre partnera - Darčekový balíček

Pre partneraDarčekový balíček

 • Darčekové balenie
 • Podporuje libido
 • Podporuje imunitný systém
Už len 4ks
32,00 €
/ 1ks
Skladom
Väčšia balíček pre radosť - Darčekový balíček

Väčšia balíček pre radosťDarčekový balíček

 • Darčekové balenie
 • Výhodné balenie
 • Harmonizuje telo
Už len 5ks
40,00 €
/ 1ks
Skladom