Mozog pracuje, aj keď spíme a zaslúži si dovolenku. Využite 30% zľavu na BrainUP

Citrón s jablkom
Ovocná zmes

Hodnotenie (96 %)
Ovocná čajová zmes s jablkami a pomarančovou kôrou chutí naozaj všetkým a nemusíte ju doslaďovať. Jednotlivé prírodné suroviny sú skombinované s citom a v chuťovo vyváženom pomere. Žiadna zložka neprehlušuje ostatné. Celý popis
  = 50g        
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Ovocné čaje prinášajú zaujímavé chuťové vnemy. Vyskúšajte Ovocnú zmes z jablka, ibišteka, pomarančovej kôry a šípku a nalejte ho na raňajky alebo na desiatu aj svojim mlsným deťom. Jednotlivé zložky lahodí oku a vonia ako čerstvo nakrájané. Skvele sa dopĺňajú a dodávajú čaju ovocnú chuť plnú sviežosti. S Ovocnou zmesou budete sláviť úspech u celej rodiny aj hostí. Príprava je jednoduchá a máme ju osobne odskúšanou. Môžete skrátiť alebo predĺžiť dobu lúhovania a regulovať teplotu vody. Získate tak vždy inú a zaujímavú chuť čaju.

Zloženie

  • jablko
  • ibištek
  • pomarančová kôra
  • šípok


  • Teplota vody
    90-100 °C
  • Doba lúhovania
    5-7 minut
Krajina pôvodu

Recenzie produktu

Gábina K.
100 %
Velmi příjemný ovocný odvar.
Silva N.
100 %
Super čaj určitě vyzkoušejte.
Olga L.
90 %
Doporučuji. :D
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR