Coffee Quesse
Zrnková zmes 90% arabica 10% robusta

Táto zmes kávy je ideálnou kombináciou, ktorú by ste našli v kaviarňach po celej severnej Taliansku. Má krásne aróma, nezameniteľnú chuť a príjemné účinky. Celý popis

Coffee Quesse je naša odpoveď na problém nedostatku kvalitnej talianskej kávy. Po dlhom hľadaní sme narazili na malú rodinnú pražiareň blízkosti Raveny. Majitelia sa o kávu zaujímajú od roku 1973, kedy bola založená ich pražiareň. Hoci používajú moderné technológie, drží sa tradíciou. Všetko robia s láskou a vášňou, verí, že skvelá káva je jediná vec, ktorú človek k dobrej nálade potrebuje. Stredobodom celej pražiarne je pán majiteľ, ktorého človek na prvý pohľad zaradí ako Taliana. Práve on sa stará o udržanie kvality kávy.

Zloženie

Zmes obsahuje 90% arabicy a 10% robusty. Kombinácia, ktorá je príjemne horká a len nepatrne kyslá. Aróma je nezabudnuteľné a pôžitok neopísateľný. Z každej šálky je jemne cítiť ovocie, čo je príjemnou zmenou.

Dôraz na čerstvosť

Zelená zrnká pochádza z centrálnej Ameriky a Indie. Do Talianska dorazí v priebehu niekoľkých dní, kde sa na našej žiadosť miešajú v presnom pomere. Zakaždým si nechávame dovážať len to, čo počas niekoľkých málo týždňov predáme, aby bola káva čo najčerstvejšie. Káva k nám dorazí do týždňa od upražení.

Upozornenie

Aktívnou látkou v káve je okrem iného aj kofeín. Produkt tak nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Rovnako tak pre deti a osoby trpiace kardiovaskulárnymi problémami alebo vysokým krvným tlakom.

Nevhodné pre

  • Deti
  • Dojčiace ženy
  • Tehotné ženy
  • Osoby s vysokým krvným tlakom
  • Osoby trpiace kardiovaskulárnymi chorobami
Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR