EnergyUp
Mix

NOVINKA PREMIUM BESTSELLER
EnergyUp - Mix
EnergyUp - Mix
EnergyUp - Mix
EnergyUp - Mix
EnergyUp je náš unikátny výrobok, ktorý sme na základe skúseností dali spoločne dohromady. Vykazuje veľké zastúpenie kofeínu, ktoré urýchľuje metabolizmus a mozgovú činnosť. Celý popis
  = 30ks        
  = 630 mg        
  = / dávka

Čo nás napadne, keď počujeme EnergyUp? Niektoré bohužiaľ nič a to je chyba, ktorú musíme napraviť. EnergyUp je prípravok zložený zo surovín prírodného pôvodu. Vďaka jeho zloženiu je schopný veľmi úspešne bojovať proti únave, alebo napríklad úpadku energie. Ako to dokáže? To si povieme za okamih. EnergyUp bol vytvorený členmi tímu Botanic, ktorý majú dlhoročné skúsenosti s jednotlivými rastlinkami z ich sortimentu. Na základe týchto skúseností vzniklo zloženie, ktoré je účinné a spoľahlivé.

Čo EnergyUp obsahuje?

Zloženie je vlastne veľmi prosté. V EnergyUpu nájdeme celkom dva extrakty, ktoré sú zodpovedné za jeho účinky. Prvým je extrakt zo semienok Guarany s 22% kofeínu. Druhý je potom extrakt z kolovníka lesklého s 10% kofeínu. Obe rastlinky sa používajú vo svojich domovinách ako pomocníci s bojom proti úpadku vitality.

Ako EuP účinkuje?

Ďalšia skvelá otázka. Vďaka zloženiu je jeho účinok prakticky sčítaním účinkov Koly a Guarany. Kým Kolesá nitida (základná surovina v pôvodnej formule Coca-Coly) má rýchly nástup vitalizujúcich účinkov a rýchly ústup, Guarana si dáva na čas. Jej účinky môžeme čakať počas 40 minút a trvajú cca 3-5 hodín. EnergyUp tak účinkuje behom 20 minút a vytrvá až 5 hodín. Účinky ako také sú silne vitalizujúci. Dochádza k urýchleniu metabolizmu, zvýšeniu ako srdcovej, tak mozgovej činnosti. Preto sa skvele hodí pre vodičov, študentov, ale aj športovcov. Navyše u neho nepociťujeme prepady účinkov, alebo nepríjemný ústup pôsobenia. Je teda prirodzenejšie ako káva alebo Energy Drinky.

Nežiaduce účinky

Vzhľadom k vyššiemu obsahu kofeínu (cca 200mg na dávku) sa nehodí pre tehotné, ani dojčiace ženy. Rovnako tak by si mali dať pozor osoby so srdcovými problémami a vysokým krvným tlakom. Môže spôsobovať nespavosť.

Dávkovanie a spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie sú dve kapsule denne. Citlivejšie osoby na kofeín by mali kapsule užívať postupne s časovým odstupom 2-3 hodiny. Kapsule zapite 200-300ml vody. Rovnako tak ich môžete rozložiť a ich obsah rozmiešať vo vode. Tým dôjde k lepšiemu a rýchlejšiemu vstrebávaniu.

Krajina pôvodu

PODOBNEJ TOVAR

Gaštan - Prášok z listov

GaštanPrášok z listov

 • Pomáha pri bolestiach kĺbov
 • Stimuluje obranyschopnosť
 • Podporuje trávenie
Vegetariánske kapsule
Recyklovateľný obal
Novinka
7,20 €
/ 90kap.
Skladom
Vitamín C - Kyselina askorbová

Vitamín CKyselina askorbová

 • Podporuje imunitný systém
 • Stimuluje obranyschopnosť
 • Silnejší forma
Vegetariánske kapsule
Recyklovateľný obal
Novinka
10,80 €
/ 90kap.
Multivitamín - Vitamínová zmes

MultivitamínVitamínová zmes

 • Podporuje imunitný systém
 • Zlepšuje obranyschopnosť
 • Pohodlné dávkovanie
Vegetariánske kapsule
Recyklovateľný obal
Novinka
15,80 €
/ 90kap.
Skladom
Konope siate - Sušený list

Konope siateSušený list

 • Komplexne pôsobí na celé telo
 • Podporuje imunitný systém
 • Podporuje srdcový systém
Recyklovateľný obal
Novinka
5,00 €
/ 50g
Skladom