Mozog pracuje, aj keď spíme a zaslúži si dovolenku. Využite 30% zľavu na BrainUP

Hydrolyzovaný hovädzí kolagén
prášok

Hodnotenie (95 %)
Pomocník pre zdravé kĺby aj krásnu pleť? Spoľahnite sa na silu hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu v prášku. Celý popis
  = 600g        
  = / dávka
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Kolagén ako základný stavebný prvok v tele

Kolagén je živočíšny proteín, ktorý je zodpovedný za štrukturálny vývoj buniek. Je najdôležitejšou súčasťou všetkých spojivových tkanív v ľudskom organizme. Prirodzene sa vyskytuje vo väzivách, chrupavkách, kostiach, kĺboch, cievach, koži a dokonca aj v zuboch či rohovke oka. Vedeli ste, že tvorí až 10% hmotnosti nášho tela?

S pribúdajúcim vekom však postupne klesá hladina kolagénu, ktorú naše telo prirodzene produkuje. Kolagénové vlákna sa rozpadajú, čo má za následok vznik vrások, povolenie kože a tiež rad problémov s pohybovým aparátom, ako je napríklad bolestivosť kĺbov a šliach, artróza ai. Okrem prirodzeného starnutia prispieva k degeneratívnemu procesu tiež nezdravá životospráva, fajčenie, časté vystavovanie kože slnečnému žiareniu, ale aj opotrebenie prostredníctvom športovej aktivity.

Predchádzajte nepríjemným problémom s naším hydrolyzovaným hovädzím kolagénom. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, prečo by rozhodne nemal uniknúť vašej pozornosti.

V čom spočíva účinnosť hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu?

Ako teda efektívne bojovať proti klesajúcej hladine kolagénu? Spoľahnite sa na hydrolyzovaný hovädzí kolagén, ktorý je veľmi podobný tomu prirodzenému.

Vďaka enzymatickému procesu hydrolýzy, ktorý používame pri jeho výrobe, sa skladá z účinných aminokyselín, ktoré podporujú tvorbu nových kolagénových vlákien v tele a pomáhajú predchádzať rade problémom spojených s pohybovým aparátom.

Všetko podstatné pre vaše kĺby nájdete v jednej dávke

Pre získanie všetkých vymenovaných benefitov postačí, keď si denne doprajete 10 g nášho práškového kolagénu. Ten ľahko pridáte do vášho obľúbeného nápoja, jedla alebo len zapijete dostatočným množstvom vody. Ak chcete ešte znásobiť účinky hovädzieho kolagénu, odporúčame ho užívať spolu s vitamínom C.

Pre koho je forma vhodná?

Prášková forma hovädzieho kolagénu je obľúbená u všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ktorým pomáha s regeneráciou namáhaného pohybového aparátu.

Pre koho nie je kolagén vhodný?

Hydrolyzovaný hovädzí kolagén by nemali užívať deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a tiež ľudia s vážnym ochorením. Jedná sa o doplnok stravy, preto ním nenahradzujte pestrú stravu a neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Krajina pôvodu

Recenzie produktu

Gábina Ch.
100 %
Používám jako doplněk stravy i s dalšími produkty z Botanicu. Jsem se všemi produkty velice spokojená.
Kamil D.
90 %
Doporučuji. Pravidelně sportuji a kolagen je potřeba doplňovat.
Monika S.
95 %
Super, určitě doporučuji.
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR