Darčekový balíček - Sústredenie / Kariérny postup
Darčekový balíček - Sústredenie / Kariérny postup

Darčekový balíček
Sústredenie / Kariérny postup

Cílem tohoto balíčku je předat novému majiteli co nejvíce dobrých návyků pro kariérní postup. Celý popis
Objednejte do 16:00 a doručíme ve streda 28.3.
Prihláste sa a získajte lepšiu cenu
Našim verným zákazníkom dávame lepšie ceny.
Prihlásiť sa
Kto z nás balíček zostavil
Marketingový riaditeľ pre Botanic - Pavol Kuba. Vybral som produkty z nášho sortimentu, ktoré sám dlhodobo užívam a k tomu spísal tie najdôležitejšie nástroje a návyky, ktoré mi v posledných rokoch najviac pomohli v kariérnom postupe.
Produkty v balíčku
Extrakt z úžasného Ženšenu pravého v kapsuliach, extrakt z indického Brahmi a 2 výborné čaje. Čaj pre dobré ráno od nášho nemeckého dodávateľa a nestarnúci Ginkgo biloba. Manuál, ktorý sumarizuje dôležité návyky a nástroje pre kariérny postup a sústredenú prácu.
Stručný obsah manuálu
V manuáli sa Vám Pavol pokúsil vybrať tie najdôležitejšie nástroje a návyky, ktoré mu v posledných rokoch najviac pomohli v kariérnom postupe.
Dozviete sa
  • Ako si ráno vytvoriť perfektné podmienky pre sústredenú, ničím nerušenú prácu, aby ste svoju hlbokú prácu odviedli najlepšie, ako je to len možné.
  • Ako dôležité je vzdelávanie a prezradím Vám 1 návyk, ktorý 99,9% percent ľudí nedokáže udržať. To sú presne tie percentá, ktoré vo finále porazíte. Požičal som si tento návyk od môjho vzoru - Elon Muska.
  • Akým spôsobom najlepšie regenerovať, aby ste boli každé ráno perfektne pripravení. V dorasteneckých kategóriách som patril medzi prvé 3 v skoku o žrdi v českej republike a dôležitou súčasťou príprav bola práve regenerácie. Vidím rovnakú paralelu aj v práci.
  • Každý z nás miluje muziku a berie ju ako bežnú súčasť života. V manuáli píšem o návyku, ktorý som sa naučil od zakladateľa WordPress Matta Mullenwega.
Zľavy od našich partnerov
Len za účelom zostavenia tohto balíka sme nakontaktovali spoločnosť Melvil.cz a dohodli sme Vám 30% zľavu na ktorúkoľvek knihu z ich internetového nakladateľstva. Zľava je oproti bežnej cene v bežných kníhkupectvách (všetky ceny sú už štandardne lacnejšie o 15% než bežne zoženiete inde).
Ďalej sme nakontaktovali Gentlemanstore.cz a dohodli Vám zľavu 400 Kč na prvú košeľu. Od každej košele máte na výber z 12 veľkostí. Zmeriate sa, vyberiete jednu z 12 veľkostí a ďalší deň máte perfektne padnúci košeľu už na sebe.