Veľkoobchodná spolupráce s Botanic.sk

Máte kamennú predajňu a alebo internetový obchod a chceli by ste rozšíriť svoj sortiment? Urobte si veľkoobchodnú registrácii na Botanic.sk a napíšte nám niečo o sebe. Akonáhle registrácii schválime, uvidíte veľkoobchodné ceny po prihlásení do vášho účtu a môžete pohodlne objednávať na e-shope. Aké máte možnosti?

Predaj nášho tovaru

Tou najjednoduchšou možnosťou je, že budete predávať naše výrobky, ktoré od nás nakúpite za veľkoobchodné ceny.

Predaj nášho tovaru pod vašou značkou

Naše produkty, Vaša značka. Podľa Vášho želania vyrobíme etikety s Vašou značkou a tovar budete predávať vo Vašich vlastných obaloch, s Vaším logom.

Predaj surovín

Všetky produkty, ktoré ponúkame na našom webe, máte možnosť kúpiť ako surovinu v jednom veľkom vreci a jej ďalšie spracovanie je potom čisto na Vás. Máte záujem o surovinu, ktorú nemáme v ponuke? Žiadny problém! Napíšte nám, alebo zavolajte, uvidíme, čo sa dá robiť.

Zákazková výroba

Ďalšou možnosťou je zákazková výroba. Teda, Vy si poviete, čo chcete a my to pre Vás vyrobíme. A čo všetko vieme? Celý proces pre Vás môžeme zabezpečiť komplet, alebo len jeho časť, ktorú od nás potrebujete.
  • Miešanie zmesí - Má byť Váš finálny produkt z viac ako jednej suroviny? Žiadny problém. Zaistíme miešanie zmesi. Ak si nie ste 100% istí v zložení zmesi, aj s tým Vám vieme poradiť.
  • Kapslování - Máte surovinu a potrebujete ju dostať do kapsúl? Radi to pre Vás urobíme.
  • Nabalenie produktov - Surovinu odvážime/kapsule napočítame do balenia v množstvách, akých si budete priať. Používame klasické stand up obaly, alebo "liekovky".
  • Blistrovanie - Ďalší možný spôsob, ako nabaliť už hotové kapsule.
  • Lepenie etikiet - Na obaly nalepíme etikety, ktoré vieme tiež ako navrhnúť, tak vytlačiť.
  • Pomoc s legislatívou - Popis na štítku u každej bylinky podlieha legislatíve. Aj s tou Vám vieme pomôcť.

Výhody veľkoobchodnej spolupráce s Botanic.sk

  • Unikátny sortiment
  • Veľká marže pre vás
  • Rýchle vybavovanie vašich objednávok

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na velkoobchod@botanic.sk alebo +420 487 989 227, radi Vaše otázky zodpovieme. Je Vám všetko jasné? Potom na nič nečakajte a urobte si u nás veľkoobchodné registrácii. Niekto z nás registráciu overí a ak bude všetko v poriadku, tak tiež schváli. Potom sa s Vami spojíme a naša spolupráca môže začať. Tešíme sa na Vás!