Sortiment
Ruža z Jericha - Darčekové balenie
Ruža z Jericha - Darčekové balenie
Ruža z Jericha - Darčekové balenie

Ruža z Jericha
Darčekové balenie

Produkt z Mexika

Růže z Jericha se jako klubko kutálí pouští a jakmile narazí na vláhu, rozvine se do krásy. Vpusťte tuto okrasnou růži do svého domova a pozorujte, jak minutu po minutě čerpá energii ze životodárné vody. Celý popis
Varianta: 1ks
Odošleme ešte dnes.
Prihláste sa a získajte lepšiu cenu
Zapojte sa do vernostného programu.
Prihlásiť sa
Ruža z Jericha pre potešenie duše
Ruža z Jericha čiže púštna ruža sa stane nádherným okrasným prvkom vo vašej domácnosti. Táto rastlina je jedinečná v tom, že sa po dotyku vody rozvinie do krásneho kvetu. Ako náhle vlahu stratí, schová svoju výnimočnú tvár a zvinie sa späť do klbka. Staňte sa svedkami znovuzrodenia Ruže z Jericha a použite ju ako dekoráciu nielen na Vianoce. Púštna ruža prevonia celú miestnosť a prečistí vzduch. Svojou nezameniteľnou arómou uľaví členom rodiny od respiračných problémov.
Ako odhaliť skrytý pôvab Ruže z Jericha?
Naplňte ozdobný tanier vlažnou vodou a na pohľad suché rastlinné klbko do neho položte. Už po pár minútach sa stanete svedkami začínajúceho zázraku a do druhého dňa sa rastlina prebudí zo svojho spánku. Ako náhle sa Ruža z Jericha úplne rozvinie, odlejte prebytok vody a nechajte ponorené iba korene. Púštna ruža vám bude robiť radosť niekoľko dní. Po 5 až 8 dňoch ju vyberte z vody, nechajte vyschnúť a uložte ju k niekoľkodňovému spánku. Až znovu zatúžite po jej "spoločnosti", celý proces zopakujte. Ako Ružu z Jericha oživiť - na to sa môžete pozrieť v našom videu.