Vitamíny

Dodáme tělu potřebnou dávkou antioxidantů a posilníme ho v období viróz. Dokážeme lépe odolávat negativnímu působení vnějších vlivů.
Podkategorie a filtr
Filtr
Multivitamín - Vitamínová zmes

MultivitamínVitamínová zmes

  • Zlepšuje obranyschopnosť
  • Pohodlné dávkovanie
  • Podporuje imunitný systém
Vegetariánske kapsule
Recyklovateľný obal
Novinka
15,80 €
/ 90kap.
Skladom
Vitamín C - Kyselina askorbová

Vitamín CKyselina askorbová

  • Stimuluje obranyschopnosť
  • Silnejší forma
  • Podporuje imunitný systém
Vegetariánske kapsule
Recyklovateľný obal
Novinka
10,80 €
/ 90kap.
Ľudský organizmus potrebuje pre svoje správne fungovanie vitamíny, ktoré získavame najčastejšie z prírodných zdrojov. Čím rozmanitejšiu stravu prijímame, tým stúpa šanca, že dodáme telu všetky potrebné vitamíny. Nemožno povedať, aký vitamín je najdôležitejší. Všeobecne sa najviac hovorí o vitamínu C, obzvlášť v spojitosti s imunitným systémom. Nemenej dôležité sú aj vitamíny skupiny B a vitamíny s antioxidačným pôsobením.

Vitamíny vo forme doplnkov a extraktov

Náš organizmus si okrem vitamínu D a K nedokáže vyrobiť vitamíny sám. Do svojho jedálnička by sme mali zaradiť dostatok ovocia a zeleniny, prípadne zaistiť prísun vitamínov prírodnými doplnkami a rastlinnými extraktmi. Nedostatok vitamínov môže narušiť prirodzenú rovnováhu tela. Vitamíny by sme mali užívať celoročne, najmä v období viróz alebo v prašnom mestskom prostredí. Zabúdať by sme nemali na vitamíny rozpustné vo vode (vitamíny C, H a skupiny B) ani v tukoch (A, D, E, K).