Bylinky z Peru

Zbavíte sa civilizačných chorôb a nastolíte rovnováhu medzi telom a dušou. Bylinami s cennými antioxidantmi.
Maca peruánska - Prášok z koreňa

Maca peruánskaPrášok z koreňa

  • Príjemná chuť
  • Pôsobí na libido
  • Zlepšuje životný komfort
6,90 €
/ 100g
Skladom
Maca peruánska - Kapsule

Maca peruánskaKapsule

  • Ľahšie dávkovanie
  • Vhodné predovšetkým pre ženy
  • Prospieva duševnému stavu
Vegetariánske kapsule
Recyklovateľný obal
Najpredávanejšie
8,80 €
/ 60kap.
Skladom
Maca peruánska - Extrakt

Maca peruánskaExtrakt

  • Lepšie rozpustné
  • Voľba pre ženy
  • Prospieva duševnému stavu
5,70 €
/ 20g
Skladom

Peruánske byliny – zázrak prírody

Ľudstvo sa stále viac odvracia od prírody a pomaly zabúda na to, že liečivé rastliny majú silu uzdravovať telo i ducha. Na rôzne zdravotné problémy pomáhajú peruánske rastliny, ktoré majú v ľudovom liečiteľstve dlhoročnú tradíciu. Ako už názov napovedá, tieto rastliny pochádzajú z peruánskych Ánd a amazonských dažďových pralesov a po stáročia ich využíva domorodé obyvateľstvo. Aj v našej civilizácii majú svoje miesto, pretože prirodzenou cestou skvalitnia život každého z nás.

Vplyv peruánskych bylín na človeka

Peruánske byliny prečistia organizmus pri detoxikácii, chránia bunky pred vonkajšími vplyvmi, priaznivo ovplyvňujú nervový systém, pomáhajú pri svalových bolestiach, liečia zápal žlčníka, harmonizujú prekyslený organizmus a poradia si s tráviacimi, gynekologickými a kožnými problémami. Slúžia ako podporný prostriedok pri liečbe nádorov, zlepšujú metabolizmus, posilňujú imunitu a pôsobia proti infekciám dýchacích ciest. Poradia si s depresiami, pocitom vyhorenia a chronickým únavovým syndrómom.

Použitie peruánskych bylín

Peruánske byliny sú vysoko bezpečné a neobsahujú chemické látky ani pesticídy, pretože rastú v čistej panenskej prírode. Tieto byliny sú dobrou voľbou vtedy, keď chcete zachovať fyzickú a duševnú rovnováhu, zregenerovať telo a podporiť zdravie. Z peruánskych bylín sa varia čaje a odvary, alebo sa z ich extraktov vyrábajú kapsule či masti na kožné problémy. Organizmus byliny dobre znáša a výsledky sú viditeľné už po krátkej dobe.

Aktívne látky v peruánskych bylinách

V peruánskych bylinách sa nachádza veľké množstvo liečivých alkaloidov, vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších cenných látok, ktoré pomáhajú odstrániť rôzne zdravotné problémy a choroby v ich zárodku. Aktívne látky pôsobia komplexne na celý organizmus a dopĺňajú klasickú liečbu, napríklad chemoterapiu.