Darčekový balíček - Zdravie a vitalita
Darčekový balíček - Zdravie a vitalita

Darčekový balíček
Zdravie a vitalita

Produkty, ktoré Vám dodajú energiu, prehľadný manuál a praktické tipy, ako zvládnuť deň s úsmevom na tvári! Celý popis
Pozor, posledný 5 ks skladom
Objednejte do 16:00 a doručíme ve streda 28.3.
Prihláste sa a získajte lepšiu cenu
Našim verným zákazníkom dávame lepšie ceny.
Prihlásiť sa
Kto z nás balíček zostavil
Balíček zostavil jeden z najlepších výživových poradcov Pavel Petrák. Tento člen nášho tímu poskytuje kvalitné poradenstvo v oblasti výživy a v Botanicu je naším významným poradným hlasom. Čaruje s prírodnými produktmi s takým umom, že vždy vzniknú nevšedné a predsa účinné kombinácie bylín pre Vašu vitalitu a zdravie.
Produkty v balíčku
Balíček obsahuje štyri cenné dary prírody. Nájdete v ňom tieto prírodné produkty: prášok z Mladého jačmeňa, Guaranu s 22% kofeínom v kapsuliach, prášok zo Spiruliny a prášok z Macy peruánskej. Súčasťou balíčka je prehľadný manuál, z ktorého sa dozviete praktické informácie o jednotlivých produktoch v balíčku.
Stručný obsah manuálu
Priblížme si, aké zaujímavosti z manuálu vyčítate. Náš výživový poradca Pavol doň vložil svoje skúsenosti a výsledkom je zrozumiteľný a prínosný manuál pre všetkých našich zákazníkov. Pavel nerobí nič napoly a vždy ide do každej činnosti naplno. Ostatne - presvedčte sa o tom sami!
Pavol v manuáli popisuje, ako jednotlivé produkty užívať, aby ste prekypoval po celý deň energiou. Od rána do večera sa budete cítiť sviežo a zrealizujete s prehľadom všetky naplánované aktivity. Súčasťou manuálu je tiež príklad "Dňa plného zdravia", z ktorého sa dozviete, ako odštartovať svoj deň a ako zvládnuť pracovné porady, prednášky a súkromné záležitosti s úsmevom na tvári.
S manuálom sa naučíte, ako využiť maximálnu silu prírodných produktov, ktoré pôsobia blahodárne na Vaše zdravie a Vašu vitalitu. A kto v dnešnej uponáhľanej dobe, keď sú na nás kladené čoraz väčšie nároky, nepotrebuje duševne a psychicky povzbudiť?
Zľavy od našich partnerov
V balíčku sa pre Vás skrýva jedno prekvapenie: zľava na nákup tovaru u nášho partnera! Pevne veríme, že Vás poteší zľavový poukaz pre nákup v e-shope Melvil.cz.