Bangalala
Prášok z koreňa

Bangalala - Prášok z koreňa
Bangalala - Prášok z koreňa
Bangalala - Prášok z koreňa
Bangalala - Prášok z koreňa
Bangalala je pre niekoho zahalená rúškom tajomstva, iní ju možno už vyskúšali. Či už počujete o tejto byline prvýkrát alebo nie, prečítajte si o nej rôzne zaujímavosti aj to, ako pôsobí vo Vašom organizme a aký prínos má pre Váš život! Celý popis
  = 50g        
Tento tovar už neponúkame

Vyberte si podobný tovar z ponuky nižšie. Ďakujeme

Popis rastliny Bangalala

Bangalala je juhoafrickou bylinou, ktorú by sme pri bližšom hľadaní našli pod latinským názvom Eriosema kraussianum. Ako už pomenovanie rastliny napovedá, vyskytuje sa v oblasti Bangalala v štáte Kongo. Táto bylina potrebuje k svojmu životu slnečné zatrávnené pláne s kamenistým podložím, na ktorých dorastá do výšky 15 cm. Bangalala má nerozvetvené stonky, ktoré pokrývajú striebristo hodvábne chĺpky. Jej listy sú stálozelené a pri bližšom skúmaní by sme na nich našli žilky. Od septembra do novembra kvitne rastlina žltými až krémovo bielymi kvetmi. Aj keď táto bylina u nás nie je príliš známa, po stáročia je súčasťou africkej kultúry, rituálov počatia a tradičnej medicíny. Už v dávnych dobách vedeli, že účinkuje na ľudskú sexuálnu túžbu, čo sa využíva dodnes.

Čo v Bangalale nájdeme?

Bangalala má rozhodne ľudstvu čo ponúknuť. Obsahuje vysoký podiel cenných prírodných látok, ktoré dokážu navrátiť mužom a ženám stratené libido a zvýšiť túžbu. Tzv. anabolické látky prekrvujú organizmus, čo má pozitívny vplyv na milostný zážitok.

Účinky Bangalaly

Bangalala má niekoľko účinkov na Vaše telo a vedeli o nich už africkí liečitelia a šamani. Mohli by sme ju pasovať medzi najvýznamnejšie životabudiče južnej Afriky, o čom sa presvedčili ľudia z celého sveta. Bangalala pôsobí blahodárne na ľudské prežitky a prispieva k celkovému uvoľneniu. V jej magické účinky verí africkí obyvatelia dodnes a každý z nás môže zistiť, v čom vidia jej výnimočnosť.

Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Pale yellow eriosema, uBangalala, Eriosema kraussianum

PODOBNEJ TOVAR

Kotvičník (Tribulus) - Celé plody

Kotvičník (Tribulus)Celé plody

 • Vhodné na odvary
 • Vhodné pre mužov
 • Pôsobí na tvorbu testosterónu
3,60 €
/ 50g
Skladom
Butea superba - Prášok z koreňa

Butea superbaPrášok z koreňa

 • Pomáha s mužskými problémami
 • Pomáha so zlou erekciou
 • Priamo z pôvodných oblastí
14,00 €
/ 50g
Skladom
Ašvaganda - Extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v prášku

AšvagandaExtrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů v prášku

 • Pôsobí proti únave
 • Stimuluje imunitný systém
 • Zlepšuje koncentráciu
Odměrka
8,00 €
/ 20g
Skladom
Saw palmetto - Extrakt z plodov s 40% mastných kyselín

Saw palmettoExtrakt z plodov s 40% mastných kyselín

 • Podporuje imunitný systém
 • Prospieva sexualite
 • Stimuluje tvorbu pohlavných hormónov
Vegetariánske kapsule
Recyklovateľný obal
7,60 €
/ 60kap.
Skladom