Bangalala
Prášok z koreňa

Bangalala je pre niekoho zahalená rúškom tajomstva, iní ju možno už vyskúšali. Či už počujete o tejto byline prvýkrát alebo nie, prečítajte si o nej rôzne zaujímavosti aj to, ako pôsobí vo Vašom organizme a aký prínos má pre Váš život! Celý popis
  = 50g        

Popis rastliny Bangalala

Bangalala je juhoafrickou bylinou, ktorú by sme pri bližšom hľadaní našli pod latinským názvom Eriosema kraussianum. Ako už pomenovanie rastliny napovedá, vyskytuje sa v oblasti Bangalala v štáte Kongo. Táto bylina potrebuje k svojmu životu slnečné zatrávnené pláne s kamenistým podložím, na ktorých dorastá do výšky 15 cm. Bangalala má nerozvetvené stonky, ktoré pokrývajú striebristo hodvábne chĺpky. Jej listy sú stálozelené a pri bližšom skúmaní by sme na nich našli žilky. Od septembra do novembra kvitne rastlina žltými až krémovo bielymi kvetmi. Aj keď táto bylina u nás nie je príliš známa, po stáročia je súčasťou africkej kultúry, rituálov počatia a tradičnej medicíny. Už v dávnych dobách vedeli, že účinkuje na ľudskú sexuálnu túžbu, čo sa využíva dodnes.

Čo v Bangalale nájdeme?

Bangalala má rozhodne ľudstvu čo ponúknuť. Obsahuje vysoký podiel cenných prírodných látok, ktoré dokážu navrátiť mužom a ženám stratené libido a zvýšiť túžbu. Tzv. anabolické látky prekrvujú organizmus, čo má pozitívny vplyv na milostný zážitok.

Účinky Bangalaly

Bangalala má niekoľko účinkov na Vaše telo a vedeli o nich už africkí liečitelia a šamani. Mohli by sme ju pasovať medzi najvýznamnejšie životabudiče južnej Afriky, o čom sa presvedčili ľudia z celého sveta. Bangalala pôsobí blahodárne na ľudské prežitky a prispieva k celkovému uvoľneniu. V jej magické účinky verí africkí obyvatelia dodnes a každý z nás môže zistiť, v čom vidia jej výnimočnosť.

Krajina pôvodu
Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Pale yellow eriosema, uBangalala, Eriosema kraussianum

UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.

PODOBNEJ TOVAR