Pre partnera
Darčekový balíček

Skvelá voľba, ak chcete urobiť radosť svojmu partnerovi. Produkty pôsobí ako na libido, tak aj na imunitný systém. Čo viac si priať? Celý popis
  = 1ks        
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Keďže vieme, aký môže byť problém pri vyberaní darčekov pre svojho partnera či partnerku, dali sme hlavy dohromady a vymysleli jeden unikátny balíček, ktorý urobí radosť každému. vnútri vkusného a reprezentatívneho balení nájdete:

BeFit

Náš vlastný produkt, ktorý je založený na skúsenostiach čínskych ľudových liečiteľov. Tí sa zameriavali na huby Reishi, Maitake, Shiitake, ktoré majú dostatok účinných látok, aby zlepšili imunitný systém. To všetko je doplnené o Acai, ktoré im v ich misii pomáha.

BeLover

Hoci názov jasne napovedá, poďme sa na produkt pozrieť. Ide o produkt, ktorý vďaka svojmu zloženiu pôsobí nielen na libido, ale aj celkovo na kvalitu života, pretože pomáha s produkciou pohlavných hormónov.

Africký ovocný čaj

Okrem našich unikátnych produktov sme do balíčka pridali aj niečo lahodného. Africký ovocný čaj je veľmi obľúbeným nápojom v celom botanike, ale aj u nás doma. Je sladký, voňavý a nezameniteľný.

Čajový Infuser

Keby sa náhodou stalo, že nebudete mať doma kanvičku na prípravu sypaného čaju, Infuser Vám v tom rád pomôže.

Hrnček

To aby Vás od Afrického ovocného čaju už nič nedelilo.

Vhodné pre

  • Partnera
Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR