Psyllium
Prášok zo šupiek

Psyllium je vláknina rozpustná vo vode, ktorá dokáže jednu neoceniteľnú vec: harmonizovať zažívanie. Okrem toho Vám pomôže aj s celou radou civilizačných chorôb. Také je Psyllium zo Skorocelu indického. Celý popis
  = 300g        
  = / dávka

Hlavné zložky a účinky Psyllia

  • Psyllium sa získava zo Skorocelu indického a pochádza z južnej Ázie. Prášok sa vyrába zo šupiek a používa sa ako prírodné preháňadlo.
  • Prášok sa výborne rozpustí vo vode a pomaly v nej napučí. Vo výsledku z neho vzniká viskózna nestráviteľná látka, ktorá pôsobí v črevách ako kefa.
  • Okrem toho, že prášok dokáže uľaviť pri zápche, zväčšuje pri hnačke objem stolice a spomaľuje jej priechod hrubým črevom.
  • Prášok môžete vyskúšať pri chudnutí, pretože navodzuje pocit sýtosti.
  • Táto vláknina pôsobí ako prebiotikum, tzn., že podporuje rast a aktivitu črevnej mikroflóry.
  • Psyllium na seba dokáže viazať všetky škodliviny a vylučuje ich z tela von.

Užívanie a dávkovanie Psyllia

Máte problémy s vyprázdňovaním a chceli by ste zvýšiť svoj denný príjem vlákniny? Užívajte prášok z Psyllia každý deň a dodržujte odporúčanú dennú dávku. Dvakrát denne si doprajte 5 gramov Psyllia a rozmiešajte ho v dostatočnom množstve vody, džúsu alebo čaju a vypite. Po celý deň dodržujte pitný režim.

Doplňujúce informácie

Psyllium je jednoročná rastlina, ktorej mleté ​​šupky sú pre ľudské telo nestráviteľné. Žalúdkom a tenkým črevom prechádza v nezmenenom stave. Dokáže svoj objem zväčšiť až desaťnásobne. Na začiatku sa môžu objaviť zažívacie ťažkosti. V takomto prípade dávku znížte a postupne zvyšujte. Ideálna je konzumácia nalačno. V prášku nie sú pridané žiadne prídavné látky.

Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Jitrocel indický

PODOBNEJ TOVAR