Sortiment

Cordyceps
Extrakt z plodnice s 50% polysacharidov

Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidov
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidov
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidov
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidov
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidov
Cordyceps čiže Housnica čínska je nenápadná huba, ktorá značnou mierou posilňuje imunitný systém a predchádza vzniku civilizačných chorôb. Prečká aj extrémne vysokohorské podmienky, pretože prežíva v larvách hmyzu. Celý popis
  = 60kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Hlavné prednosti

  • Podporuje imunitný systém
  • Protizápalové účinky
  • Podporuje vitalitu

Hlavné zložky a účinky Cordycepsu

  • Housnica čínska čiže Cordyceps je huba, ktorá pomáha pri autoimunitných ochoreniach a celkovo prispieva k lepšej funkcii imunitného systému.
  • Cordyceps obsahuje niekoľko významných zložiek: polysacharidy, glukány, aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, minerály a kyseliny.
  • Táto huba je skvelou prevenciou pred rozvojom civilizačných chorôb, ako je vysoký krvný cukor, cholesterol, kardiovaskulárne choroby alebo rakovina.
  • Vďaka vysokému podielu antioxidantov môže Cordyceps spomaliť starnutie organizmu a zachovať skvelý stav vnútorných orgánov.
  • Špongiu môžete vyskúšať tiež pri alergiách, fyzickej záťaži alebo psychickej nepohode.
  • Cordyceps pomáha odstrániť chronickú únavu organizmu, zregeneruje ho a zlepší jeho celkovú kondíciu.
  • Huba je vhodná hlavne pre športovcov, seniorov a manuálne pracujúcich ľudí.

Užívanie a dávkovanie Cordycepsu

Aká dávka je tá správna? Denne užívajte dve kapsule, ktoré zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčame Vám kapsule užívať ráno s raňajkami. Pokiaľ Vám kapsule prídu na prehĺtanie moc veľké, oddeľte ich časti od seba a prášok rozmiešajte vo vode alebo v kašovitom pokrmu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Doplňujúce informácie

Cordycepsu vyhovujú horské podmienky, preto sa vyskytuje v nadmorskej výške nad 3 000 metrov. Vo voľnej prírode sa mu darí v Tibete, Nepále a Bhutáne. Táto huba parazituje na larvách hmyzu, kedy sa dostane do ich tela spory a čerpá z nich cez zimu živiny. Koncom leta z lariev vyrastú plodnice huby. Cordyceps je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej čínskej medicíny.

Herbár

Z dôvodu nariadenie Európskej únie nemôžeme u produktu uvádzať všetky informácie. Nájdete ich spoločne s ďalšími menej dôležitými informáciami v herbári.

UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.