Jar a jeseň
Bylinná zmes

Jarná a jesenná Bylinná zmes prináša neobyčajný chuťový zážitok. Skoré a neskoré byliny sa snúbia s nakyslou chuťou citróna a černíc. Čaj popíjajte, kedykoľvek zatúžite po dotyku prírody a chvíľke sami pre seba. Celý popis
  = 50g        
  = / dávka
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Bylinná zmes "Jar a jeseň" obsahuje byliny, ovocie a plody, ktoré sa zbierajú v jarnom a jesennom čase. Kombinácia koreňa púpavy, imela, kvetu hlohu, borievky, žihľavy, lúčnej byliny, prvosienky, rozmarínu, citrónu a černice vytvára neošúchanú chuť. Načerpajte energiu z darov prírody a relaxujte s bylinnou zmesou po prebudení, o obedovej pauze, po príchode z práce alebo večer pred spaním. Pri príprave čaju sa riaďte naším postupom, ktorý sme zhodnotili na jednotku. Pre chuťovú rozmanitosť pozmeňajte dobu lúhovania a teplotu vody.

  • Teplota vody
    90-100 °C
  • Doba lúhovania
    5-7 minut
Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR