Mozog pracuje, aj keď spíme a zaslúži si dovolenku. Využite 30% zľavu na BrainUP

Škornica šípolistá
Extrakt z listov s 20 % Icariinu v prášku

Hodnotenie (93 %)
Extrakt zo škornice - vaša vzpruha do náročných dní Celý popis
  = 20g        

Škornica šípolistá je trvalka pôvodom z Číny. Vyrastá z podzemného podzemku, má malé zelené lístky a raz do roka kvitne bielymi kvetmi. Vďaka svojmu vzhľadu sa stala obľúbeným záhradným kvetom.

Ešte zaujímavejšia než jej vzhľad je však legenda, ktorá ju sprevádza a zároveň mnohé napovie o ich vlastnostiach. Podľa nej objavil túto rastlinku pastierik kôz, ktorý si všimol nadmernej sexuálnej aktivity u capov, ktorí škornicu hojne pojedali. Odtiaľto pochádza aj čínska prezývka, ktorá v preklade znie – bylina roztopašného capa. Práve tieto benefity si môžete dopriať vďaka nášmu pohotovému extraktu zo škornice.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Epimedium sagittatum, Yin Yang Huo, Epidemium, Škornice šípovitá, Rowdy Lamb Herb, Barrenwort, Aceranthus sagittatus

Krajina pôvodu

Recenzie produktu

Dana H.
90 %
Vše ok.
Karel
95 %
O bylince jsem četl v herbáři, tak ji chci vyzkoušet.
Standa Z.
95 %
Jsem spokojený.
Kategória výrobku
UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.

PODOBNEJ TOVAR