Mozog pracuje, aj keď spíme a zaslúži si dovolenku. Využite 30% zľavu na BrainUP

Vrcholák pravý
Prášok z plodov v kapsuliach

Hodnotenie (92 %)
Trápí vás různé zdravotní obtíže? Hledejte pomoc v přírodě. Plody Vrcholáku pomohou zlepšit činnost jater i kardiovaskulárního systému a ještě jsou plné antioxidantů. A to není vše! Celý popis
  = 150kap.        
  = 600 mg        
  = 108 g        
  = / dávka

Vrcholák pravý, Terminalia catappa alebo Arjuna. Pod všetkými názvami sa skrýva tropický strom, ktorý je už po tisícročia obľúbený v ajurvédskej medicíne pre svoje priaznivé účinky na zdravie. Rastie okolo pobrežia štátov Ázie a darí sa mu v piesčitej, kamenistej aj ílovitej pôde. Jeho koreňový systém je tak mohutný, že dokáže dokonca obmedzovať aj pohyb piesočných dún.

Je to odolný, dlhoveký a silný strom. A silné má aj účinky na vaše zdravie. Má výborné antioxidačné vlastnosti, vďaka ktorým vás ochráni pred voľnými radikálmi, dokáže podporiť činnosť pečene a zlepšuje stav srdca a ciev. Oceníte ho tiež pri nechutenstve, ak potrebuje prírodne podporiť chuť do jedla.

Kapsule obsahujú prášok z plodov vrcholáka, ktoré mávajú červenú, žltú alebo až tmavo zelenú farbu a sú plné zdraviu prospešných látok, ako sú napríklad flavonoidy, ktoré nájdete aj pod označením vitamín P.

Užívanie a dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 4 až 5 kapsúl. 2 kapsule si dajte ráno pred raňajkami a ďalšie 2 až 3 kapsule pred obedom.

Vedľajšie účinky

Vrcholák pravý nemá pri dodržaní dávkovania žiadne preukázané vedľajšie účinky. Napriek tomu jeho užívanie neodporúčame deťom a tehotným alebo dojčiacim ženám. Ak trpíte nejakými zdravotnými problémami, poraďte sa o jeho užívaní so svojim lekárom.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Terminalia catappa, Arjuna

Krajina pôvodu

Zdravotné účinky

  • Podporuje činnosť pečene
  • Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému
  • Podporuje chuť do jedla
  • Pôsobí ako antioxidant

Recenzie produktu

Martin Č.
80 %
Prášky užívám 3 měsíce a pozoruji zlepšení mých problémů.
Petra G.
92 %
Po nemoci jsem trpěla na nechutenství, vyzkoušela jsem vrcholák a myslím, že mi pomohl. Krátce po začátku braní prášků se mi vrátila chuť k jídlu.
Luděk P.
89 %
Super! :)
Ondřej M.
100 %
Nemám už problémy s trávením. Spravilo mi to mé potíže. Budu pokračovat dál v užívání.
Jana K.
100 %
Mám problémy s játry a nemohu brát prášky, abych je nezatěžovala. Potřebovala jsem něco přírodního. Beru třetí týden a zlepšily se mi výsledky+nemám problém s trávením. Nemám bolesti.

Účinné látky

  • Flavonoidy (antioxidanty)
  • Vitamín P

Nevhodné pre

  • Dojčiace ženy
  • Tehotné ženy
  • Deti
  • Osoby s nízkym krvným tlakom
UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.

PODOBNEJ TOVAR