Sortiment

BeLover
Mix na podporu libida

BeLover - Mix na podporu libida
BeLover - Mix na podporu libida
BeLover - Mix na podporu libida
BeLover - Mix na podporu libida
BeLover je unikátny výrobok, ktorý pomocou svojich aktívnych látok dokáže stimulovať tvorbu pohlavných hormónov, ktoré nám často chýbajú. Celý popis
  = 60kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Hlavné prednosti

 • Prospieva sexualite
 • Podporuje vitalitu
 • Podporuje libido

Čo je BeLover? Názov môže znieť trochu groteskne, ale jeho účinky takejto rozhodne nie sú. BeLover je totiž náš vlastný výrobok s unikátnym zložením. Vieme, že moderná populácie má veľa problémov a jedným z tých najväčších je úbytok libida a sexuálnej výkonnosti. Taký problém môže mať vplyv ako na náš vzťah, tak i na sebavedomie a psychickú pohodu. Rozhodli sme sa s tým začať bojovať a tak sme vyvinuli BeLover. Je zložený len z bylinných extraktov a uložený vo vegetariánskych kapsuliach. Poďme si povedať viac.

Zloženie BeLover

BeLover je zložený celkovo z 5 hlavných bylinných extraktov:

 1. Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) extrakt z plodov s 50% protodioscínu
 2. Maca Peruánska extrakt z koreňa 4:1
 3. Ženšen pravý extrakt z koreňa s 80% ginsenoidov
 4. Ašvaganda extrakt z koreňa s 2,5% whitanaloidů
 5. Damiána extrakt z byliny 10:1

Ako BeLover účinkuje?

Ak sa pozrieme na zložky v tomto produkte, uvidíme, že sú zamerané na naše hormóny. U mužov je to testosterón, u žien estrogén. Oba tieto hormóny sú zodpovedné za naše libido, energiu a mnoho ďalších. Vďaka tomuto zloženiu tak dokáže BeLover

 • pomôcť so zvýšením hladiny hormónov v krvi
 • pomôcť s vyrovnávaním sa s psychickým stresom
 • zvyšuje libido
 • pomáha s prehlbovaním sexuálnej výkonnosti

Spôsob použitia a dávkovania

Odporúčaná denná dávka produktu BeLover je stanovená na 1 kapsulu denne. Odporúčame kapsulu užívať buď ráno 10-15 minút pred raňajkami, alebo pred spánkom. Kapsulu zapijeme 200ml vody.

Vedľajšie účinky

Produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Osoby podstupujúci hormonálnu liečbu musia užívanie konzultovať so svojím lekárom.

Krajina pôvodu

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.