Sortiment

Brahmi
Extrakt z byliny s 5% bacosidů v kapsuliach

Brahmi - Extrakt z byliny s 5% bacosidů v kapsuliach
Brahmi - Extrakt z byliny s 5% bacosidů v kapsuliach
Brahmi - Extrakt z byliny s 5% bacosidů v kapsuliach
Brahmi - Extrakt z byliny s 5% bacosidů v kapsuliach
Brahmi - Extrakt z byliny s 5% bacosidů v kapsuliach
Extrakt z exotickej rastliny Brahmi pomáha pri neplodnosti u oboch pohlaví a zbavuje pocitov úzkosti a nepokoja. Zatočí s nadmierou stresu a podporuje mozgové funkcie, vďaka čomu si zapamätáte väčší objem informácií. Účinky Brahmi oceníte aj Vy! Celý popis
  = 40kap.        
  = 690 mg        
  = / dávka

Hlavné prednosti

  • Ľahší užívanie
  • Zlepšuje sústredenie a pamäť
  • Zvyšuje duševnú výkonnosť

Zoznámenie s rastlinou Brahmi

Brahmi je tropická rastlina, ktorej názov by sme mohli preložiť ako kozmické poznanie. Už 3 000 rokov je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej indickej ajurvédskej medicíny. Okrem južnej Indie by sme na ňu narazili aj vo vlhkých a bahnitých lokalitách subtropické Afriky, Ázie, Ameriky a Austrálie. Rastlina dorastá do výšky 10 až 30 cm a obľúbená je najmä vo Vietname, na Taiwane, v Číne, na Srí Lanke alebo v Nepále.

Zloženie Brahmi

Na liečebné účely sa spracováva celá rastlina, pretože jej vňať obsahuje množstvo aktívnych látok. Pri bližšom skúmaní by sme v nej našli flavonoidy, minerály, alkaloidy, saponíny, herpestiny a bacosidy

Účinky Brahmi

V tradičnom liečiteľstve sa Brahmi používa na liečbu neplodnosti u mužov i žien. Podporuje kognitívne funkcie mozgu a zbystruje pamäť. Zvyšuje celkovú duševnú výkonnosť, odďaľuje pocit únavy a ďalej táto rastlina:

  • pôsobí ako nervové tonikum na úzkosť, nepokoj a stres
  • chráni organizmus proti voľným radikálom
  • posilňuje imunitný systém
  • pomáha liečiť kožné problémy
  • uľahčuje zapamätanie si nových informácií

Vedľajšie účinky Brahmi

Extrakt z Brahmi sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám a ľuďom s nízkym krvným tlakom. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy alebo podstupujete nejakú liečbu, poraďte sa o užívaní Brahmi s ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie Brahmi

Ak chcete extrakt z Brahmi vyskúšať a vybrali ste si formu kapsúl, užívajte iba 1 kapsulu denne.

Spôsob použitia Brahmi

Kapsulu vložte do úst a zapite pohárom vody. Užitie môžete obmeniť aj nasledujúcim spôsobom: časti kapsule oddeľte od seba, prášok rozmiešajte vo vode alebo v pokrme a skonzumujte.

Vhodné kombinácie

Brahmi je bylinou, ktorá sa výborne znáša s ostatnými prírodnými doplnkami. Súčasne ju môžete užívať s Gotu kolou, Ašvagandou nebo Ginkgo bilobou.

Krajina pôvodu

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.