Brahmi
Extrakt z byliny s 5% bacosidů v kapsuliach

BESTSELLER
Extrakt z exotickej rastliny Brahmi pomáha pri neplodnosti u oboch pohlaví a zbavuje pocitov úzkosti a nepokoja. Zatočí s nadmierou stresu a podporuje mozgové funkcie, vďaka čomu si zapamätáte väčší objem informácií. Účinky Brahmi oceníte aj Vy! Celý popis
  = 40kap.        
  = 690 mg        
  = / dávka

Zoznámenie s rastlinou Brahmi

Brahmi je tropická rastlina, ktorej názov by sme mohli preložiť ako kozmické poznanie. Už 3 000 rokov je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej indickej ajurvédskej medicíny. Okrem južnej Indie by sme na ňu narazili aj vo vlhkých a bahnitých lokalitách subtropické Afriky, Ázie, Ameriky a Austrálie. Rastlina dorastá do výšky 10 až 30 cm a obľúbená je najmä vo Vietname, na Taiwane, v Číne, na Srí Lanke alebo v Nepále.

Zloženie Brahmi

Na liečebné účely sa spracováva celá rastlina, pretože jej vňať obsahuje množstvo aktívnych látok. Pri bližšom skúmaní by sme v nej našli flavonoidy, minerály, alkaloidy, saponíny, herpestiny a bacosidy

Účinky Brahmi

V tradičnom liečiteľstve sa Brahmi používa na liečbu neplodnosti u mužov i žien. Podporuje kognitívne funkcie mozgu a zbystruje pamäť. Zvyšuje celkovú duševnú výkonnosť, odďaľuje pocit únavy a ďalej táto rastlina:

  • pôsobí ako nervové tonikum na úzkosť, nepokoj a stres
  • chráni organizmus proti voľným radikálom
  • posilňuje imunitný systém
  • pomáha liečiť kožné problémy
  • uľahčuje zapamätanie si nových informácií

Vedľajšie účinky Brahmi

Extrakt z Brahmi sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám a ľuďom s nízkym krvným tlakom. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy alebo podstupujete nejakú liečbu, poraďte sa o užívaní Brahmi s ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie Brahmi

Ak chcete extrakt z Brahmi vyskúšať a vybrali ste si formu kapsúl, užívajte iba 1 kapsulu denne.

Spôsob použitia Brahmi

Kapsulu vložte do úst a zapite pohárom vody. Užitie môžete obmeniť aj nasledujúcim spôsobom: časti kapsule oddeľte od seba, prášok rozmiešajte vo vode alebo v pokrme a skonzumujte.

Vhodné kombinácie

Brahmi je bylinou, ktorá sa výborne znáša s ostatnými prírodnými doplnkami. Súčasne ju môžete užívať s Gotu kolou, Ašvagandou nebo Ginkgo bilobou.

Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Gratiola monnieria, Coastal Waterhyssop, Thyme-leafed gratiola, Water hyssop, Bacopa monniera

PODOBNEJ TOVAR