Brahmi na mozek, ale i nervy

Pomůže naší paměti, soustředěnosti, ale také intelektu.

Drobná rastlinka, veľké účinky

Viete, ako sa hovorí – Čo je malé, to je pekné? U Brahmi by sa malo hovoriť – Čo je malé, to je účinné. Táto drobná indická rastlinka sa totiž pýši skvelým pôsobením na našu centrálnu mozgovú a nervovú sústavu. Hodí sa tak pre manažérov, študentov, osoby s náročným zamestnaním a mnoho ďalších skupín, ktoré sa najlepšie nájdu v nasledujúcich účinkoch, ktoré je vhodné si priblížiť.

Problémy s pamäťou

Brahmi dokáže zvýšiť úroveň pamäte vďaka svojim látkam a pôsobeniu na mozog. To sa hodí predovšetkým študentom alebo osobám, ktoré sa potrebujú učiť.

Častý stres

Rozjasnenie vnímania, ktoré Brahmi spôsobuje, pomáha zvládať každodenné situácie a stres, ktorý na mnohých z Vás číha.

Nedokrvovanie periférií

Účinky tejto bylinky zlepšujú prekrvenie a mikrocirkuláciu v cievnych kapilárach. Tým sa celkovo zvyšuje prekrvenie periférií.

Problémy s koncentráciou

Najväčším prínosom Brahmi je práve zlepšená koncentrácia. Človek sa cíti viac „zažratý“ do práce a skvelo filtruje okolité javy, ktoré ho často rozptyľujú.

Depresia

Občas je toho na nás veľa, prichádza depresia. Vďaka svojim látkam Brahmi rozjasní deň a tým často zaženie depresie, ktoré nás sužujú.

Nemocný mozog

Brahmi dokáže zlepšovať aktivitu v mozgových bunkách. Vďaka tomu je často podpornou liečbou napríklad pri Alzheimerovej chorobe.

Ktoré Brahmi je pre Vás najlepšie?

Neuspokojíme sa s minimom. Tak by mohla znieť odpoveď na otázku, prečo máme dohromady tri formy Brahmi. Je to však oveľa premyslenejšie. Každá forma je totiž vhodná pre trochu iné užitie a trochu inú situáciu. Niekedy sa nám hodia kapsule, inokedy zase prášok. Záleží predovšetkým na Vás. Teraz sa asi pýtate sami seba – Aká forma je ale tá najlepšia pre mňa? Skvelá otázka, ktorá si zaslúži dobrú odpoveď. Poďme si všetky formy prejsť a niečo si k nim povedať.

Top
Extrakt 5% bacosidů v kapsulách
Extrakt 5% bacosidů v prášku

Extrakt 5% bacosidů v kapsulách

Extrakt v kapsulách je najobľúbenejším variantom, aký máme. Je veľmi účinný a predovšetkým – jeho účinky sú citeľné už po prvom požití, čo je veľká výhoda. Zároveň sa kapsule ľahko užívajú a dávkujú. Jedna kapsula predstavuje jednu dávku.

Pre koho je táto forma vhodná?

Táto forma sa skvelo hodí pre študentov, ale i manažérov a im podobných. Rýchle účinky do niekoľkých desiatok minút rozjasnia pamäť, čo umožňuje ambulantné užívanie. Ocenia ho predovšetkým tí, ktorí sa nechcú zaoberať odmeriavaním a ostatnými zbytočnosťami

Kúpiť kapsule

Ako užívať kapsule extraktu

1 Kapsule extraktu 5% bacosidů sa užíva raz denne

2 Kapsulu zapijeme dostatočným množstvom vody

Extrakt 5% bacosidů v prášku

Prášok je druhou najlepšou formou, ktorú ponúkame. Podobne, ako pri extrakte v kapsulách, aj tu sa môžeme tešiť na rýchle účinky, ktoré určite ocení každý. Prášok je dobre rozpustný a nemá odpudivú chuť.

Pre koho je táto forma vhodná?

Táto forma sa hodí viac pre tých, ktorí si chcú Brahmi dávkovať sami. Nevadí im odmeriavanie a rozmiešavanie. Prášok sa môže pridať aj do jedla. Vhodné pre študentov, osoby s problémovou pamäťou, manažérov a ďalších.

Kúpiť extrakt

Ako užívať extrakt

1 Dávkujte 0,5 - 0,7 gramov denne

2 Extrakt rozmiešajte v 300 ml vody a vypite

Veľký potenciál v malom vydaní

Stále sme Vás nepresvedčili, že je Brahmi to pravé? Brahmi, alebo Bacopa monnieri, je indická bylinka, ktorá sa pýši viac ako tromi tisícmi rokov užívania. Ide o drobnejšiu plazivú rastlinu dorastajúcu do dĺžky okolo 30 cm. Jej užívanie je späté s takzvanou Ajurvédskou medicínou, ktorá je jednou z najstarších medicín na svete. Takže znova – prečo práve Brahmi?

Všetko, čo bolo dobré pre ľudí počas 3 000 rokov, je dobré aj dnes pre nás. Na povzbudenie mysle, koncentrácie a pamäte si ľudia často dávajú kávu. Kávu, ktorá má na mozog pomerne tvrdý dopad a telo sa s jej účinkami dlho vyrovnáva. Rovnako sa užívajú aj rôzne nápoje a prípravky. My hovoríme – NIE. Prečo by sme nemohli užívať to, čo naši predkovia užívali po tisíce rokov? Prečo by sme nemohli užívať práve Brahmi? Ide o prírodný produkt bez vedľajších účinkov s jednoznačne dobrým vplyvom na náš mozog a nervovú sústavu.

To je všetko? Táto otázka iste vyskočí mnohým ľuďom v hlave. Nie, to nie je všetko. Liečivé účinky Brahmi majú mnoho ďalších výhod. Jednou z nich je napríklad šetrnosť k organizmu. Taktiež zvyšuje imunitu a pôsobí ako mozgový nutrient. Tieto dôvody snáď postačia každému. Jednoducho – nie je dôvod báť sa Brahmi, ale je mnoho dôvodov ho užívať.