Sortiment

Butea superba
Prášok z koreňa

Butea superba - Prášok z koreňa
Butea superba - Prášok z koreňa
Butea superba - Prášok z koreňa
Butea superba - Prášok z koreňa
Butea superba - Prášok z koreňa
Butea superba obsahuje fytotestosteron, ktorý Vás nabudí k milostnému aktu. Majte z milovania naozaj silný zážitok a nesklamte svojou partnerku. Prášok z koreňa bude Vaším životabudičom a navyše Vás ochráni pred kardiovaskulárnymi chorobami. Celý popis
  = 50g        
  = / dávka

Hlavné prednosti

  • Pomáha s mužskými problémami
  • Pomáha so zlou erekciou
  • Priamo z pôvodných oblastí

Popis rastliny Butea

Vínny ker pôvodom z Thajska - to je Butea superba, ktorá rastie aj vo Vietname a v Indii. Domorodí obyvatelia v Thajsku ju využívali najmä ako liek proti erektilným dysfunkciám, lebo má afrodiziakálne účinky. Táto thajská viagra dorastá do výšky až 15 metrov a patrí medzi pomaly rastúce dreviny. Borka čiže odumretá, povrchová vrstva kmienka, má šedú farbu. Mladé listy sú pokryté hodvábnym páperím a staršie listy sú kožovité. Veľké žlté, oranžové alebo červené kvety tvoria husté previsnuté hrozno a kalichy kvetov sú zvončekovité. Nevydávajú žiadnu vôní a nachádza sa v nich veľa nektáru. Kvety opylovávají vtáky. Semenník obsahuje 2 vajíčka, plody dorastajú 10 cm a v hornej časti plodu sa nachádza 1 semeno. Drevina Butea sa vyskytuje v sezónne suchých lesoch, v oblastiach vo výške 1 000 až 1 200 metrov nad morom.

Čo v Butee nájdeme?

Najcennejšie z hľadiska živín sú korene Butey, ktoré obsahujú najmenej 15 bioaktívnych látok: fytosteroly a flavonoidy. Fytosteroly patrí do skupiny sterolov a nachádzajú sa len v rastlinných bunkách. Ich veľkým plusom je to, že bojujú proti vysokej hladine cholesterolu a kardiovaskulárnym ochorením. Flavonoidy, inak nazývané bioflavonoidy alebo vitamín P, pôsobí antioxidačne a účinkujú blahodarne na cievy. Chráni bunky pred voľnými radikálmi a poškodením. V koreňoch sa ďalej vyskytuje prírodný fytotestosteron, ktorý reguluje sexuálnu silu mužov.

Účinky Butey

Butea zvyšuje množstvo testosterónu v krvi a zlepšuje krvný obeh v pohlavných orgánoch. To má za dôsledok, že muži v posteli podajú dlhší výkon. Táto rastlina podporuje zdravý sexuálny život a zážitok z milostného aktu. Zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov, produkciu spermií a sebadôveru pri sexe. Ak by sme sa zamerali aj na iné oblasti zdravia, zistili by sme, že si Butea poradí so škodlivým cholesterolom, predchádza vzniku kardiovaskulárnych ochorení a pôsobí pozitívne na prostatu. Dokáže urýchliť zotavenie po predošlom pohlavnom styku a pomáha s obnovením túžby. Celkovo podporuje fyzickú zdatnosť a jatria sexuálne zmysly. Kto túži po lepšej potencii, ten by mal vpustiť Buteu do svojej spálne!

Vedľajšie účinky užívania

Butea nevykazuje žiadne nežiaduce účinky. Prášok z koreňa tejto rastliny by ste ale nemali užívať s inými liekmi alebo potravinovými doplnkami na poruchu erekcie, prípadne či trpíte srdcovými problémami. Ak sa stretávate s nejakými zdravotnými problémami, konzultujte užívanie Butey so svojím lekárom. Nevhodná je pre tehotné a dojčiace ženy.

Aká dávka je tá správna?

Dennú dávku za žiadnych okolností neprekračujte. Denne si doprajte 1 - 2 gramy. Toto množstvo si rozdeľte na 3 dávky a užívajte je vždy pred jedlom. Na odmeranie použite odmerku, ktorá je súčasťou dodávky. Jedna odmerka odváža 0,5 gramu prášku Butey.

Ako najlepšie užívať?

Prášok nasypte do pohára s vodou, zamiešajte a vypite. Primiešať ho môžete tiež do jedla, napríklad do kaše, jogurtu alebo iného podobného pokrmu. Ak si radi robíte Smoothie, môžete Buteu pridať do tohto zdravého kokteilu.

Herbár

Z dôvodu nariadenie Európskej únie nemôžeme u produktu uvádzať všetky informácie. Nájdete ich spoločne s ďalšími menej dôležitými informáciami v herbári.

UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.