Butea superba
Prášok z koreňa

Butea superba obsahuje fytotestosteron, ktorý Vás nabudí k milostnému aktu. Majte z milovania naozaj silný zážitok a nesklamte svojou partnerku. Prášok z koreňa bude Vaším životabudičom a navyše Vás ochráni pred kardiovaskulárnymi chorobami. Celý popis
  = 50g        
  = / dávka

Popis rastliny Butea

Vínny ker pôvodom z Thajska - to je Butea superba, ktorá rastie aj vo Vietname a v Indii. Domorodí obyvatelia v Thajsku ju využívali najmä ako liek proti erektilným dysfunkciám, lebo má afrodiziakálne účinky. Táto thajská viagra dorastá do výšky až 15 metrov a patrí medzi pomaly rastúce dreviny. Borka čiže odumretá, povrchová vrstva kmienka, má šedú farbu. Mladé listy sú pokryté hodvábnym páperím a staršie listy sú kožovité. Veľké žlté, oranžové alebo červené kvety tvoria husté previsnuté hrozno a kalichy kvetov sú zvončekovité. Nevydávajú žiadnu vôní a nachádza sa v nich veľa nektáru. Kvety opylovávají vtáky. Semenník obsahuje 2 vajíčka, plody dorastajú 10 cm a v hornej časti plodu sa nachádza 1 semeno. Drevina Butea sa vyskytuje v sezónne suchých lesoch, v oblastiach vo výške 1 000 až 1 200 metrov nad morom.

Čo v Butee nájdeme?

Najcennejšie z hľadiska živín sú korene Butey, ktoré obsahujú najmenej 15 bioaktívnych látok: fytosteroly a flavonoidy. Fytosteroly patrí do skupiny sterolov a nachádzajú sa len v rastlinných bunkách. Ich veľkým plusom je to, že bojujú proti vysokej hladine cholesterolu a kardiovaskulárnym ochorením. Flavonoidy, inak nazývané bioflavonoidy alebo vitamín P, pôsobí antioxidačne a účinkujú blahodarne na cievy. Chráni bunky pred voľnými radikálmi a poškodením. V koreňoch sa ďalej vyskytuje prírodný fytotestosteron, ktorý reguluje sexuálnu silu mužov.

Účinky Butey

Butea zvyšuje množstvo testosterónu v krvi a zlepšuje krvný obeh v pohlavných orgánoch. To má za dôsledok, že muži v posteli podajú dlhší výkon. Táto rastlina podporuje zdravý sexuálny život a zážitok z milostného aktu. Zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov, produkciu spermií a sebadôveru pri sexe. Ak by sme sa zamerali aj na iné oblasti zdravia, zistili by sme, že si Butea poradí so škodlivým cholesterolom, predchádza vzniku kardiovaskulárnych ochorení a pôsobí pozitívne na prostatu. Dokáže urýchliť zotavenie po predošlom pohlavnom styku a pomáha s obnovením túžby. Celkovo podporuje fyzickú zdatnosť a jatria sexuálne zmysly. Kto túži po lepšej potencii, ten by mal vpustiť Buteu do svojej spálne!

Vedľajšie účinky užívania

Butea nevykazuje žiadne nežiaduce účinky. Prášok z koreňa tejto rastliny by ste ale nemali užívať s inými liekmi alebo potravinovými doplnkami na poruchu erekcie, prípadne či trpíte srdcovými problémami. Ak sa stretávate s nejakými zdravotnými problémami, konzultujte užívanie Butey so svojím lekárom. Nevhodná je pre tehotné a dojčiace ženy.

Aká dávka je tá správna?

Dennú dávku za žiadnych okolností neprekračujte. Denne si doprajte 1 - 2 gramy. Toto množstvo si rozdeľte na 3 dávky a užívajte je vždy pred jedlom. 

Ako najlepšie užívať?

Prášok nasypte do pohára s vodou, zamiešajte a vypite. Primiešať ho môžete tiež do jedla, napríklad do kaše, jogurtu alebo iného podobného pokrmu. Ak si radi robíte Smoothie, môžete Buteu pridať do tohto zdravého kokteilu.

Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Climbing Palas, Flame of the Forest, Red kwao krua, Creeping butea, Butea gum tree, Kinobaum, Lackbaum, Butea superba

PODOBNEJ TOVAR