Sortiment

Bylinné a ovocné zmesi

Bylinné a ovocné zmesi budú zmyslovým zážitkom pre všetkých milovníkov lahodných nápojov. Zároveň sa stanú prínosom pre Vaše zdravie, najmä ak trpíte oslabenou imunitou, nedostatkom energie alebo nespavosťou. Nájdite na svoje zdravotné neduhy tú pravú zmes!
Zvoľte si:
Skladom
Zľavnené
Novinky
Zoradiť podľa:
Zobrazené 8 produktov z 8
Stránka: 1

Bylinné a ovocné zmesi

Lahodné bylinné a ovocné zmesi

Bylinné a ovocné zmesi sú namiešané spôsobom, aby lahodili Vašim chuťovým pohárikom a zároveň obohatili Váš organizmus o cenné látky. Niekedy sa môžete stretnúť s tým, že sú takéto zmesi nazývané čaji, ale pravda je taká, že neobsahujú žiadne čajové lístky. Tvoria ich rôzne časti rastlín z celého sveta, najmä plody, kvety, bylinky, lístky a kôry, ktoré sa sušia a miešajú dohromady v určitom pomere. Výsledkom je chutná bylinná alebo ovocná zmes, ktorú zakúpite na Botanicu.

Bylinné a ovocné zmesi pozitívne pôsobí na organizmus

Zmesi z byliniek nie sú namixované náhodne, ale naopak sa všetky byliny v zmesi dopĺňajú a navzájom zosilňujú svoj účinok. Zmesi z ovocia sa zmiešajú takým spôsobom, aby mali jemnú chuť. Bylinné a ovocné zmesi môžu byť prospešné Vášmu zdraviu ako pravé čaju. Uľahčujú zaspávanie, ráno Vás povzbudí dávkou energie, harmonizujú telesné funkcie a nadopujú Váš organizmus vitamíny. Zvlášť ovocné zmesi pôsobí priaznivo pri nachladnutí a virózach a posilňujú Vašu imunitu.

Ako vznikajú bylinné a ovocné zmesi?

Bylinné a ovocné zmesi nakupujeme namiešané priamo od dodávateľov, ale niektoré si tvoríme sami. Náš tím botanike je testuje a ochutnáva, aby sme Vám priniesli zmesi, ktoré si zamilujete na prvý privoňanie a ochutnanie. Zároveň dbáme na to, aby zmesi mali prínos pre Vaše zdravie. Zmesi sú výnimočné tým, že obsahujú antioxidanty, vitamíny, minerálne látky a ďalšie telu prospešné látky.

Príprava a chuť bylinných a ovocných zmesí

Zo zmesi byliniek a ovocia si môžete pripraviť nápoj, ktorý bude zážitkom pre Vaše zmysly, a zároveň zaženie smäd. Každodenné popíjanie zmesou bude príjemným spestrením všedného dňa. Zaraďte tieto zmesi do svojho pitného režimu alebo ich užívajte pri rôznych zdravotných neduhoch. Nezabudnite dodržiavať odporúčané dávkovanie, teplotu vody na preliatie a dobu lúhovania.