Mozog pracuje, aj keď spíme a zaslúži si dovolenku. Využite 30% zľavu na BrainUP

Rooibos
S divokou čerešňou

ZĽAVA -13%
Hodnotenie (97 %)
Ovocná zmes Rooibos s Divokú čerešňou má sladkastú chuť s dozvukom chuti a vône práve utŕžených čerešní. Nemusíte ho už doslaďovať a zachutí nielen vám, ale aj deťom, ktoré milujú všetko sladké. Celý popis
  = 50g        
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Ovocné zmesi, ktoré sa zalievajú horúcou vodou, sú obľúbené pre svoju vyváženú chuť ovocia. A čo keď sa sušené ovocie, napríklad Divoká čerešňa, zmieša s Rooibosom? Potom vznikne neobyčajný čaj, na ktorom si bez preháňania vypestujete zdravú závislosť. Pripravte si podľa nášho overeného návodu čaj Rooibos s Divokou čerešňou a vychutnajte si čas sami pre seba. Lístky Rooibosu sú prirodzene sladké a neobsahujú kofeín ani iné alkaloidy. Letný čas vám pripomenú v čaji zastúpené divoké čerešne.

  • Teplota vody
    90-100 °C
  • Doba lúhovania
    3-5 minut
Krajina pôvodu

Recenzie produktu

Zina T.
100 %
Skvělý čaj a navíc úžasně voní.
Jana F.
93 %
Výtečná chuť.
Juraj S.
100 %
Poctivý čaj.
Anette L.
94 %
Výborný, za zkoušku stojí i s pomeračem a marakujou.
David R.
100 %
Ovoce provoní obývák. Ráda si ho dopřávám. Miluji ovocné čaje.
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR