Rooibos Marakuja a Pomaranč
Ovocná zmes

Podľahnite aj vy Ovocnej zmesi Rooibos Marakuja a Pomaranč a pridajte sa k milovníkom tohto "nečaju". Rooibos je sám o sebe sladkastý a v kombinácii s ovocnou arómou získa nezameniteľnú chuť, ktorú si obľúbite aj vy. Celý popis
  = 50g        
Tovar Vám doručíme už od 3.9 EUR (zadarmo od 35 EUR).

Niekto dáva prednosť čistému Rooibosu, niekto naopak vyhľadáva Rooibos s arómou. Trúfame si tvrdiť, že Ovocná zmes Rooibos Marakuja a Pomaranč zachutí obom skupinám. Ovocná aróma dodáva čaji príjemnú vôňu, ktorá očarí vaše zmysly. Tento čaj sa vyrába z lístkov kríku Čajovca kapského s prezývkou "Červený ker". Dopriať si ho môžu aj vaše deti, pretože neobsahuje kofeín a má sladkastú chuť. Podľa potreby si ho môžete prisladiť medom či iným prírodným sladidlom. Príprava vám zaberie minimum času a výsledok bude dokonalý.

  • Teplota vody
    90-100 °C
  • Doba lúhovania
    3-5 minut
Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR