Mozog pracuje, aj keď spíme a zaslúži si dovolenku. Využite 30% zľavu na BrainUP

Balíček čajov
Darčekové balenie

Hodnotenie (93 %)
Darčekové balenie s pravými čínskymi čajmi je to, čo urobí radosť milovníkom zelených a čiernych čajov. Po zaliatí sa rozvinie aróma čajových lístkov a čaj sa sfarbí do typickej žltej, zelenej alebo hnedej farby. Celý popis
  = 1ks        
Tento tovar je dlouhodobně nedostupný

Robíme všetko čo je v našich silách, aby sme Vám mohli tento produkt opäť ponúknuť. Nastavte si upozornenie na naskladnenie nižšie, prípadne nás kontaktujte pre viac informácií. Ďakujeme

Pravé čínske čaje nenahradí žiadne iné čaje ani čajové zmesi. Nahliadnite s nami do tajomnej a fascinujúcej Číny a spoznajte ju skrze čaju. Milovníci čínskych čajov vám budú doslova bozkávať ruky za čaju, ktoré sme uschovali do darčekového balenia. Nájdete v ňom čaju z čajovníka a bez akejkoľvek dodatočnej aromatizácie. Pochutnajte si spolu s milovníkmi čínskych čajov z vášho okolia na balíčku čajov a prežite nevšedný chuťový zážitok! Do darčekového balenia sme uložili:
  • Jin Jun Mei Huang Ye (čínsky čierny čaj 50 g) – tento tradičný čínsky čaj z oblasti Wu Yi očarí svojou medovo kvetinovou chuťou.
  • Yin Luo (čínsky zelený čaj 50 g) – lístky zeleného čaju zrolované do malých guličiek sa po zaliatí rozvinú do krásy. Čaj obsahuje ochlpené tipsy.
  • Strelný prach (zelený čaj 50 g) – po zaliatí má nezameniteľnú arómu a intenzívnu chuť s istou dávkou trpkosti.
  • Matcha (zelený čaj v prášku 50 g) – čaj smaragdovo zelenej farby má jemnú chuť a obsahuje L-theanonové aminokyseliny.
  • Qi Men Mao Feng (čínsky čierny čaj 50 g) – svetlo hnedý čaj má jemnú kvetinovo čokoládou chuť.
Balíček čajov v darčekovom balení je skvelým tipom na darček pre každého, kto dokáže oceniť chuť kvalitných čínskych čajov. Zakúpiť ho môžete aj sebe a podľa chuti si pripraviť zelený čaj alebo čierny čaj. Ručíme vám za to, že sa k čajom z balíčku budete radi vracať.

Recenzie produktu

Kamila T.
100 %
Kupovala jsem mamince, protože čaje miluje a byla velmi spokojená.
Romana U.
90 %
Super dárek.
Jana H.
90 %
Kupovala jsem pro sebe a čaje mi chutnaly.

PODOBNEJ TOVAR