Sortiment

Harpagofyt ležatý
Drvený koreň

Harpagofyt ležatý - Drvený koreň
Harpagofyt ležatý - Drvený koreň
Harpagofyt ležatý - Drvený koreň
Harpagofyt ležatý - Drvený koreň
Harpagofyt ležatý je nevšedný africkú rastlinou, ktorá ukrýva cenné látky. Viac sa dozviete v popise proudktu Celý popis
  = 100g        
  = / dávka

Hlavné prednosti

  • Priamo z pôvodných oblastí
  • Výhodné balenie
  • Podporuje funkciu pečene

Zoznámenie s rastlinou Harpagofyt ležatý

Harpagofyt ležatý s českým názvom Čertovo kopyto alebo Diablov pazúr je suchomilnou sukulentnou rastlinou, ktorá rastie na okrajoch púšte Kalahari v južnej Afrike. Charakteristické sú pre ňu plazivé výhonky s jednoduchými listami. Koreň sa hojne používa v tradičnom ľudovom liečiteľstve, a to najmä na liečbu popálenín alebo alergii. Táto rastlina je vhodná najmä pre športovcov, ktorí namáhajú svoje kĺby.

Zloženie rastliny Diablov ležatého

Drvený koreň z rastliny Diabla ležatého obsahuje látku harpagozid, ktorá má silné protizápalové účinky. Nechýbajú v ňom ani cenné antioxidanty, fytosteroly proti vysokému cholesterolu a glykozidy.

Účinky rastliny Diabla ležatého

Harpagofyt ležatý pôsobí na široké spektrum problémov. Chráni bunky proti vonkajším škodlivým vplyvom a skvele pôsobí proti najrôznejším zápalom. Výborné výsledky má pri reumatických ťažkostiach. Ďalej koreň z tejto rastliny:

  • prispieva k lepšej funkcii pečene a obličiek
  • podporuje správne zažívanie a trávenie
  • navracia chuť do jedla a harmonizuje zažívanie
  • navrací chuť k jídlu a harmonizuje zažívání
  • spevňuje steny ciev

Vedľajšie účinky rastliny Diabla ležatého

Drvený koreň rastliny Diabla sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám ani diabetikom, pretože znižuje hladinu krvného cukru. Osoby s akýmikoľvek zdravotnými problémami by mali skonzultovať používanie tohto koreňa so svojím lekárom.

Dávkovanie rastliny Diabla ležatého

Aká je vhodná denná dávka a koľko nesmie presiahnuť? Denne smiete užívať 3 - 5 gramov prášku z drveného koreňa.

Spôsob použitia rastliny Diabla

Presnú dávku rastliny Diabla rozmiešajte v pohári vody a vypite. Prášok tiež môžete pridať do jedla alebo z neho uvariť odvar: prelejte prášok horúcou vodou, nechajte ju 15 minút odstáť a preceďte. Odvar popíjajte v priebehu celého dňa s 5 - 6 hodinovými rozostupmi.

Vhodné kombinácie

Táto bylina má sama o sebe dosť silné účinky a nemusíte ju kombinovať so žiadnou ďalšou bylinou.

Krajina pôvodu

KATEGÓRIE PRODUKTU

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.