Doprava ZADARMO pre objednávky s hodnotou nad 12 €.

Drmek
Prášok z plodov v kapsuliach

Plody Drmka ocenia najmä ženy, ktorým sa nedarí otehotnieť alebo ktoré majú menštruačné problémy. Pomocník sa stáva vo chvíli, keď Vás začnú trápiť hemoroidy, akné alebo zápaly slizníc. Drmek Vám má rozhodne čo ponúknuť! Celý popis
  = 90kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Zoznámenie s rastlinou Drmek

Agnacast s ľudovým označením Mníšske korenie je málo rozvetvený ker, ktorý dorastá do výšky až 6 metrov. V prvopočiatkoch sa vyskytoval v teplejších oblastiach Európy. V súčasnej dobe by ste na neho narazili v celom stredozemí aj v Malej Ázii. Antickí obyvatelia používali rastlinu na ženské problémy a mnísi starého Ríma na potlačenie sexuality. Z rastliny sú najúčinnejšie práve plody, ktoré majú bobulovitý tvar.

Zloženie Drmka

Sušené plody v sebe uchovávajú silice a cenné flavonoidy (antioxidanty). Ďalej by sme v nich našli glykozidy a kyselinu oleanolovú. Drmekobsahuje vysoké percento aktívnych látok, ktoré pôsobia ako ženské hormóny.

Účinky Drmka

Ako sme už načrtli, Drmek je vhodný predovšetkým pre ženy, pretože pomáha pri problémoch s menštruáciou, harmonizuje funkciu maternice, zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia a podporuje ľudskú sexualitu. Ďalej plody z tejto rastliny

  • uľavujú pri hemoroidoch
  • prispievajú k rýchlejšej liečbe akné
  • pôsobí proti hnačkám
  • pomáhajú pri zápaloch slizníc
  • upravujú trávenie
  • pôsobí proti baktériám a hubám

Vedľajšie účinky Drmka

Plody Drmka môžu mať nežiaduce účinky na ľudí, ktorí užívajú lieky na psychiku. Pozor by si mali dať ženy, ktoré berú antikoncepciu. Neodporúčajú sa tehotným a dojčiacim ženám. Konzultujte s lekárom.

Dávkovanie Drmka

Zaujíma Vás, aká dávka je tá správna? Práve teraz Vám to prezradíme: denne užívajte až 3-4 kapsule. Kapsule užívajte s jedlom a nezabudnite ich poriadne zapiť vodou.

Vhodné kombinácie

Plody Drmku nemusíte kombinovať so žiadnou ďalšou bylinou. Plody samy o sebe pôsobí dostatočne silno a poradí si s Vašimi zdravotnými problémami bez "pomoci" ostatných bylín.

Krajina pôvodu

PODOBNEJ TOVAR