Doprava ZADARMO pre objednávky s hodnotou nad 12 €.

Koralovec ježovitý
Extrakt 50% polysacharidov v kapsuliach

Extrakt z huby koralovca ježovitého nemá len výrazné antioxidačné vlastnosti, ale navyše podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu a pomáha pri dlhodobom strese. Táto huba prispieva k pevnému zdraviu a pýši sa protirakovinovými účinkami. Celý popis
  = 60kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Zoznámenie s hubou Koralovec ježovitý

Koralovec ježovitý nie žiadnou bylinou, ale hubou. Jej plodnice pripomínajú morský koral, od čoho získala svoj názov. K liečivým účinkom sa používajú práve plodnice, ktoré sú veľké 7 až 10 cm. Túto špongiu by ste našli v oblastiach severnej pologule a vyskytuje sa na kmeňoch poranených listnatých stromov a na pňoch. Táto jedlá huba má neodmysliteľné miesto v ázijskej kuchyni a je neoddeliteľnou súčasťou čínskej medicíny.

Zloženie Koralovca ježovitého

A aké účinné látky Korálovec obsahuje? Táto huba je cenená pre značné množstvo polysacharidov, bielkovín, aminokyselín a polypeptidov. Ďalej sa v nej nachádzajú minerály, ako je draslík, zinok, železo, selén, fosfor alebo germánium.

Účinky Koralovca ježovitého

Koralovec preukáže skvelú službu ľuďom, ktorí sa stretávajú s dlhodobým stresom a s následkami stresu na ich organizme. Prispieva k celkovému zdraviu a môže pôsobiť preventívne proti rozvoju rakovinového bujnenia. Ďalej táto huba:

  • posilňuje imunitný systém
  • harmonizuje zažívanie
  • zlepšuje celkovú náladu
  • poradí si s nepokojom a poruchami spánku
  • má antioxidačné účinky
  • zvonka účinkuje na kožné ochorenia

Vedľajšie účinky Koralovca ježovitého

Extrakt z Koralovca ježovitého je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti. Chceli by ste túto hubu vyskúšať, ale trápi Vás akékoľvek zdravotné problémy? Spýtajte sa svojho lekára, či môžete Koralovec užívať.

Dávkovanie Koralovca ježovitého

A aká dávka je tá správna? Každý deň užívajte 1 - 2 kapsule s extraktom z Koralovca.

Spôsob použitia Koralovca ježovitého

Kapsulu s extraktom zapite najlepšie 300 ml vody, a to najlepšie 20 minút pred jedlom. Ak sa Vám kapsule zle prehĺtajú, oddeľte ich časti od seba a prášok rozmiešajte vo vode, poprípade ho nasypte do jogurtu, Smoothie či nejakého pokrmu.

Vhodné kombinácie

Účinky Koralovca môžete zosilniť ostatnými hubami, napríklad Reishi, Shiitake alebo Cordycepsom. Nebojte sa Koralovec kombinovať s týmito tromi hubami.

Nevhodné pre

  • Deti
  • Dojčiace ženy
  • Tehotné ženy
Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Hericium erinaceus

PODOBNEJ TOVAR