Sortiment

Acai
Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach

Dopredaj
Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach
Užívanie Acai by so svojím lekárom mali konzultovať tehotné a kojace ženy, osoby s nízkym krvným tlakom a tí, ktorí by chceli podávať Acai svojim deťom. Celý popis
  = 40kap.        
Tento tovar už neponúkame

Vyberte si podobný tovar z ponuky nižšie. Ďakujeme

Ako mi pomôže Acai?

Plody Acai sú po tisíce rokov súčasťou tradičnej medicíny. Obsahujú komplex vitamínov, ktoré nabudia Váš imunitný systém a zlepšia Vašu vitalitu. Oceníte to hlavne v období, kedy na Vás zo všetkých strán útočí chrípka a virózy. Acai pomáha telu lepšie fungovať a odolať negatívnym účinkom voľných radikálov. Acai je bohaté na vitamín C a množstvom tohto vitamínu predbehne dokonca i citrón. Zásobuje Vaše telo antioxidantmi, ktorých je v Acai viac než v čučoriedkach, ktoré sú považované za najlepší zdroj antioxidantov. Toto bobuľovité ovocie zrýchli Váš metabolizmus a v kombinácii so zdravou stravou a pohybom uľahčuje chudnutie. Pravidelným užívaním extraktu z plodov Acai stimulujete svoj organizmus a zlepšíte jeho výkonnosť.

Pro koho je Acai vhodná?

V dnešnej dobe sa musíte vyrovnať so stresujúcim prostredím a okolitými vplyvmi, ktoré majú neblahý vplyv na Vaše zdravie. Acai prospieva ľuďom s náročnou profesiou, aktívnym životným štýlom i sedavým zamestnaním. Tieto plody pôsobia pozitívne na duševne aj manuálne pracujúcich zamestnancov, študentov, podnikateľov, osoby s oslabenou imunitou i športovcov.

Odporúčané dávkovanie Acai

Extrakt z plodov Acai v kapsulách sa pohodlne užíva. Vďaka kapsulám získate prehľad o tom, aké množstvo extraktu ste prijali. Odporučená denná dávka je jedna až dve kapsule, ktoré sa zapijú 200 ml vody. Jedna kapsula obsahuje 615 mg Acai. Ak ešte len začínate s kapsulami Acai, berte spočiatku len jednu, aby ste zistili, aké účinky má na Vaše telo. Podľa potreby môžete pridať aj druhú kapsulu.

Naše tipy a triky

Obávate sa toho, že by sa Vám kapsule s práškom z extraktu Acai zle prehĺtali? Máme pre Vás elegantné riešenie: obal kapsule jednoducho oddeľte od seba a prášok primiešajte do jedla alebo ho vypite rozpustený vo vode. Acai chutí pomerne dobre a takto užitý prášok sa rýchlejšie vstrebáva do tela. Kapsula obsahuje presnú dávku a Vy tak získate istotu, že ste prijali odporučené denné množstvo. Odporúčame Vám užívať Acai v pravidelných cykloch, t.j. 4 týždne užívania a 1 týždeň pauza.

Zloženie Acai

V prípade Acai nie je pochýb o tom, že priaznivo pôsobí na Vaše zdravie a udržuje Vás vo výbornej kondícii. V extrakte z plodov Acai sa nachádzajú tieto prínosné látky:

  • vitamíny B a C – stimulujú imunitný systém a pomáhajú zvládať stres
  • minerály – vápnik, mangán a ďalšie
  • stopové prvky – fosfor, bór a ďalšie
  • esenciálne aminokyseliny – hlavne nenasýtené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9
  • vláknina – dodáva pocit sýtosti a uľahčuje vyprázdňovanie
  • antioxidanty – chránia organizmus pred pôsobením voľných radikálov

Pre koho nie je Acai vhodné?

Užívanie Acai by so svojím lekárom mali konzultovať tehotné a kojace ženy, osoby s nízkym krvným tlakom a tí, ktorí by chceli podávať Acai svojim deťom.

KATEGÓRIE PRODUKTU

Herbár

Z dôvodu nariadenie Európskej únie nemôžeme u produktu uvádzať všetky informácie. Nájdete ich spoločne s ďalšími menej dôležitými informáciami v herbári.

UPOZORNENIE

Vzhľadom k nariadením Európskej únie a súčasnej legislatíve nesmieme u produktov uvádzať niektoré informácie. Medzi ne napríklad patrí účinky iné, než schválené EÚ, zmienky o užívaní u niektorých produktov, alebo dávkovanie a vedecké štúdie.