Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach

Acai
Extrakt z plodov 10: 1 v kapsuliach

Euterpe oleracea, Euterpe oleracea, Acai, Acai berry
Produkt z Číny

Užívanie Acai by so svojím lekárom mali konzultovať tehotné a kojace ženy, osoby s nízkym krvným tlakom a tí, ktorí by chceli podávať Acai svojim deťom. Celý popis
Doručíme v utorok 27.3.
Prihláste sa a získajte lepšiu cenu
Našim verným zákazníkom dávame lepšie ceny.
Prihlásiť sa
Ako mi pomôže Acai?
Plody Acai sú po tisíce rokov súčasťou tradičnej medicíny. Obsahujú komplex vitamínov, ktoré nabudia Váš imunitný systém a zlepšia Vašu vitalitu. Oceníte to hlavne v období, kedy na Vás zo všetkých strán útočí chrípka a virózy. Acai pomáha telu lepšie fungovať a odolať negatívnym účinkom voľných radikálov. Acai je bohaté na vitamín C a množstvom tohto vitamínu predbehne dokonca i citrón. Zásobuje Vaše telo antioxidantmi, ktorých je v Acai viac než v čučoriedkach, ktoré sú považované za najlepší zdroj antioxidantov. Toto bobuľovité ovocie zrýchli Váš metabolizmus a v kombinácii so zdravou stravou a pohybom uľahčuje chudnutie. Pravidelným užívaním extraktu z plodov Acai stimulujete svoj organizmus a zlepšíte jeho výkonnosť.
Pro koho je Acai vhodná?
V dnešnej dobe sa musíte vyrovnať so stresujúcim prostredím a okolitými vplyvmi, ktoré majú neblahý vplyv na Vaše zdravie. Acai prospieva ľuďom s náročnou profesiou, aktívnym životným štýlom i sedavým zamestnaním. Tieto plody pôsobia pozitívne na duševne aj manuálne pracujúcich zamestnancov, študentov, podnikateľov, osoby s oslabenou imunitou i športovcov.
Odporúčané dávkovanie Acai
Extrakt z plodov Acai v kapsulách sa pohodlne užíva. Vďaka kapsulám získate prehľad o tom, aké množstvo extraktu ste prijali. Odporučená denná dávka je jedna až dve kapsule, ktoré sa zapijú 200 ml vody. Jedna kapsula obsahuje 615 mg Acai. Ak ešte len začínate s kapsulami Acai, berte spočiatku len jednu, aby ste zistili, aké účinky má na Vaše telo. Podľa potreby môžete pridať aj druhú kapsulu.
Naše tipy a triky
Obávate sa toho, že by sa Vám kapsule s práškom z extraktu Acai zle prehĺtali? Máme pre Vás elegantné riešenie: obal kapsule jednoducho oddeľte od seba a prášok primiešajte do jedla alebo ho vypite rozpustený vo vode. Acai chutí pomerne dobre a takto užitý prášok sa rýchlejšie vstrebáva do tela. Kapsula obsahuje presnú dávku a Vy tak získate istotu, že ste prijali odporučené denné množstvo. Odporúčame Vám užívať Acai v pravidelných cykloch, t.j. 4 týždne užívania a 1 týždeň pauza.
Zloženie Acai
V prípade Acai nie je pochýb o tom, že priaznivo pôsobí na Vaše zdravie a udržuje Vás vo výbornej kondícii. V extrakte z plodov Acai sa nachádzajú tieto prínosné látky:
  • vitamíny B a C – stimulujú imunitný systém a pomáhajú zvládať stres
  • minerály – vápnik, mangán a ďalšie
  • stopové prvky – fosfor, bór a ďalšie
  • esenciálne aminokyseliny – hlavne nenasýtené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9
  • vláknina – dodáva pocit sýtosti a uľahčuje vyprázdňovanie
  • antioxidanty – chránia organizmus pred pôsobením voľných radikálov
Pre koho nie je Acai vhodné?
Užívanie Acai by so svojím lekárom mali konzultovať tehotné a kojace ženy, osoby s nízkym krvným tlakom a tí, ktorí by chceli podávať Acai svojim deťom.