Sortiment

Acai
Extrakt z plodov s 10% polyfenolov v kapsuliach

-20%
Acai - Extrakt z plodov s 10% polyfenolov v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov s 10% polyfenolov v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov s 10% polyfenolov v kapsuliach
Acai - Extrakt z plodov s 10% polyfenolov v kapsuliach
Extrakt z plodov Acai v kapsuliach prebudí k životu Váš imunitný systém a pomôže Vám v boji proti civilizačným chorobám. Zároveň podporí Vašu snahu schudnúť. Plody Acai celkovo skvalitní Váš doterajší život a dodajú Vám energiu. Celý popis
  = 40kap.        
  = 610 mg        
  = / dávka

Hlavné prednosti

  • Pomáha pri srdcových chorobách
  • Pôsobí proti stresu
  • Stimuluje imunitný systém

Zoznámenie s rastlinou Acai

Juhoamerická palma Euterpe brazílska si vyslúžila prezývku Acai, ktorá je známa ľuďom z celého sveta. Domorodí obyvatelia pripravujú z plodov tmavo purpurovú šťavu a zahrnuli ich do svojho jedálnička. Okrem toho je Acai neoddeliteľnou súčasťou tradičnej medicíny. Plody Acai tvorí až 20 kg ťažké trsy a objavujú sa na palmách dvakrát do roka. Spracovávajú sa bez použitia chemických látok a do ďalších krajín sa dostávajú v podobe drene alebo prášku.

Zloženie Acai

Extrakt z plodov je doslova nabitý cenným komplexom vitamínov, stopovými prvkami a minerálmi. Acai patrí medzi plody s najvyšším podielom antioxidantov a dodávajú organizmu tiež nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu.

Účinky Acai

Plody Acai chráni obehovú sústavu proti srdcovým chorobám a účinne bojujú proti civilizačným chorobám. Stimulujú takmer všetky časti ľudského tela a dodávajú mu energiu. Čo ďalšie tieto plody dokážu a s čím Vám pomôžu?

  • podporujú obranyschopnosť organizmu
  • pôsobí ako prevencia rakoviny
  • potláčajú chuť do jedla a uľahčujú chudnutie
  • harmonizujú tráviaci systém
  • znižujú cholesterol a vysoký krvný tlak

Vedľajšie účinky Acai

Extrakt z plodov Acai by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte akýmikoľvek zdravotnými problémami alebo sa s niečím liečite, poraďte sa o užívaní Acai so svojím ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie Acai

Denne môžete užívať 1 - 2 kapsule. Na začiatku začnite len s jednou kapsulou, aby si telo na Acai zvyklo.

Spôsob použitia Acai

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody, najlepšie 300 ml tekutiny. Prášok z kapsúl môžete tiež rozmiešať vo vode, Smoothie alebo pokrmu.

Vhodné kombinácie

Extrakt z Acai sa skvele dopĺňa s ostatnými produktmi z našej ponuky. Jeho účinky podporíte a zosilníte Chlorelou, Spirulinou, Goji, Colou nitidou a Guaranou.

Krajina pôvodu

Tovar obsahujúce tento produkt

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.