Acai
Extrakt z plodov s 10% polyfenolov v kapsuliach

Extrakt z plodov Acai v kapsuliach prebudí k životu Váš imunitný systém a pomôže Vám v boji proti civilizačným chorobám. Zároveň podporí Vašu snahu schudnúť. Plody Acai celkovo skvalitní Váš doterajší život a dodajú Vám energiu. Celý popis
  = 40kap.        
  = 610 mg        
  = / dávka

Zoznámenie s rastlinou Acai

Juhoamerická palma Euterpe brazílska si vyslúžila prezývku Acai, ktorá je známa ľuďom z celého sveta. Domorodí obyvatelia pripravujú z plodov tmavo purpurovú šťavu a zahrnuli ich do svojho jedálnička. Okrem toho je Acai neoddeliteľnou súčasťou tradičnej medicíny. Plody Acai tvorí až 20 kg ťažké trsy a objavujú sa na palmách dvakrát do roka. Spracovávajú sa bez použitia chemických látok a do ďalších krajín sa dostávajú v podobe drene alebo prášku.

Zloženie Acai

Extrakt z plodov je doslova nabitý cenným komplexom vitamínov, stopovými prvkami a minerálmi. Acai patrí medzi plody s najvyšším podielom antioxidantov a dodávajú organizmu tiež nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu.

Účinky Acai

Plody Acai chráni obehovú sústavu proti srdcovým chorobám a účinne bojujú proti civilizačným chorobám. Stimulujú takmer všetky časti ľudského tela a dodávajú mu energiu. Čo ďalšie tieto plody dokážu a s čím Vám pomôžu?

  • podporujú obranyschopnosť organizmu
  • pôsobí ako prevencia rakoviny
  • potláčajú chuť do jedla a uľahčujú chudnutie
  • harmonizujú tráviaci systém
  • znižujú cholesterol a vysoký krvný tlak

Vedľajšie účinky Acai

Extrakt z plodov Acai by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte akýmikoľvek zdravotnými problémami alebo sa s niečím liečite, poraďte sa o užívaní Acai so svojím ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie Acai

Denne môžete užívať 1 - 2 kapsule. Na začiatku začnite len s jednou kapsulou, aby si telo na Acai zvyklo.

Spôsob použitia Acai

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody, najlepšie 300 ml tekutiny. Prášok z kapsúl môžete tiež rozmiešať vo vode, Smoothie alebo pokrmu.

Vhodné kombinácie

Extrakt z Acai sa skvele dopĺňa s ostatnými produktmi z našej ponuky. Jeho účinky podporíte a zosilníte Chlorelou, Spirulinou, Goji, Colou nitidou a Guaranou.

Krajina pôvodu
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Euterpe oleracea, Kapustoň brazilská, Acai berry

PODOBNEJ TOVAR