Acai
Extrakt z plodov s 10% polyfenolov v prášku

Extrakt z plodov Acai v prášku posilní váš imunitný systém, ochráni Vás proti civilizačným chorobám a podporí Vás pri redukcii hmotnosti. Ak túžite po pevnejším zdraviu, sú plody Acai výborným doplnkom pre skvalitnenie života. Celý popis
  = 20g        
  = / dávka

Zoznámenie s rastlinou Acai

Palma Euterpe brazílska pochádza z Brazílie, kde je známa ako Acai. Darí sa jej mimoriadne v Južnej Amerike a jej plody sa používajú k príprave tmavo purpurovej šťavy aj na liečebné účely. Plody Acai rastú v trsoch a pri ich spracovaní sa nepoužívajú žiadne chemické látky. Po spracovaní sa exportujú do ďalších krajín v podobe drene alebo prášku. Domorodí obyvatelia konzumujú plody Acai v hojnej miere a tvoria neoddeliteľnú súčasť ich stravy.

Zloženie Acai

Extrakt z plodov Acai obsahuje komplex vitamínov, minerály a stopové prvky. Nachádza sa v ňom významný podiel antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín. Bez preháňania sa dá povedať, že je Acai vitamínovou bombou.

Účinky Acai

Plody Acai pôsobí stimulačne na ľudský organizmus a zásobujú ho energiou. Výraznou mierou stimulujú imunitu a pomáhajú v boji proti civilizačným chorobám. Acai je pod drobnohľadom vedcov, ktorí skúmajú jej účinky na rakovinové bunky. Čo ďalšie tieto plody dokážu?

  • chráni obehovú sústavu proti srdcovým chorobám
  • podporujú tráviaci systém
  • znižujú krvný tlak a cholesterol
  • tlmí chuť do jedla
  • uľahčujú chudnutie

Vedľajšie účinky Acai

Extrakt z Acai sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám. Osoby so zdravotnými problémami alebo podstupujúci akúkoľvek liečbu by jeho užívanie mali skonzultovať so svojím ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie Acai

Každý deň doprajte svojmu organizmu 2 odmerky (1 gram) extraktu z plodov Acai.

Spôsob použitia Acai

Prášok z Acai rozmiešajte v pohári vody a vypite, poprípade ho pridajte do jedla.

Vhodné kombinácie

Extrakt z Acai môžete používať samostatne alebo ho šikovne skombinovať s ostatnými rastlinnými produktmi. Skvele sa dopĺňa s Chlorelou, Spirulinou, Goji, Colou nitidou či Guaranou.

Krajina pôvodu
Iné názvy produktu

Bylinku môžete poznať aj pod cudzojazyčnými alebo chybnými názvy. Euterpe oleracea, Kapustoň brazilská, Acai berry

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR