Headshot
nakopávač pre hráčov

NOVINKA PREMIUM
K vyvinutí Headshotu nás viedla stále vyššia popularita esportu v Českej republike. Produkt bol inšpirovaný našim mixom na dodanie energie EnergyUp. Jeho zloženie je však špeciálne prispôsobené potrebám hráčov. Aj u hraní totiž môžete do svojho tela dodať zdravé prírodné látky a zároveň zlepšiť svoje výsledky. Celý popis
  = 30kap.        
  = 600 mg        
  = 21,6 g        

Podľa dát Českého štatistického úradu používa internet pre sťahovanie alebo hranie hier zhruba 20 % ľudí starších ako šestnásť rokov. Aspoň raz do roka si videohru alebo počítačovú hru zahrá 56 % obyvateľov. Polovica z nich hrá každý týždeň. Prekvapivo je najviac nadšencov hier veku 25 - 44 rokov. V poslednej dobe bola navyše cesta k počítačovým hrám ešte jednoduchšia, pretože ľuďom odpadlo plno bežných vonkajších aktivít.

Pri hraní ale netreba siahať po energy drinkoch alebo litroch kávy, naopak hrajte ďalej a podporte svoje výsledky - zdravo.

Čo presne Headshot obsahuje?

Každá obsiahnutá ingrediencia má v produkte svoje miesto a jasný dôvod, prečo je v ňom zahrnutá. Poďme sa konkrétne pozrieť na zloženie Headshot.

Obsiahnutá látka Efekt na naše telo
150 mg Guarana - Extrakt zo semienok s 22 % kofeínu Energia a metabolizmus
100 mg Kolovník lesklý - Extrakt z plodov 10 % kofeínu Energia a metabolizmus
80 mg Ženšen pravý - Extrakt z koreňa s 80 % ginsenoidov Energia, metabolizmus a sústredenie
100 mg Horký pomaranč 7 % synefrínu Urychluje vstřebávání
70 mg Kofeín Energia, metabolizmus a sústredenie
20 mg Čierne korenie - Extrakt zo semienok s 5 % Asiatikosidov Zvyšuje metabolizmus a zlepšuje vstrebávanie
100 mg Brahmi - Extrakt z celej byliny s 5 % bacosidov Mentálna energia, sústredenie
50 mg B3 Uvoľňuje energiu z potravy
9 mg B6 Zníženie únavy a zlepšenie psychickej sily


Aký má vplyv na zdravie?

Či už hráte pre vlastnú potechu alebo sa esportu venujete na profesionálnej úrovni, Headshot vám môže zabezpečiť zdravú vzpruhu pri hraní. Produkt môžu oceniť aj mamičky zmieňovaných hráčov alebo ich blízki, ktorí im ho zakúpia ako darček. Headshot vám dodá energiu a vitalitu, zároveň odďaľuje pocit únavy. Podporí však aj činnosť vášho mozgu – prospieva pamäti, zlepšuje ďalšie kognitívne funkcie. Po jeho užití dochádza k zlepšeniu celkovej mentálnej výkonnosti. Zaistí vám psychickú pohodu.

Ako ho používať?

Používanie Headshotu je jednoduché a rýchle. V balení nájdete 30 kapsúl. Stačí potom zhruba 30 minút pred požadovaným účinkom 1 kapsulu zapiť. Je možné brať maximálne 2 kapsule denne.

Vhodné pre

 • Hráča všetkého druhu
 • Vodiča
 • Sportovce

Nevhodné pre

 • Osoby trpiace kardiovaskulárnymi chorobami
 • Tehotné ženy
 • Dojčiace ženy
Krajina pôvodu

Zdravotné účinky

 • Dodáva energiu
 • Dodává vitalitu
 • Odďaľuje pocit únavy
 • Podporuje kognitívne funkcie
 • Zlepšuje duševné zdravie
 • Prospieva zdravej pamäte
 • Zvyšuje mentálnů výkonnost
UPOZORNENIE

Výživový doplnok, nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.

Na základe ustanovení Európskeho parlamentu nemôžeme u tohto produktu uvádzať viac informácií. Pre viac informácií navštívte náš herbár, alebo informácie vyhľadajte na externých zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

PODOBNEJ TOVAR